Učte se z pohodlí domova

pátek 21. října 2022

Proč E-learning?

E-learning nabízí praktickou a pohodlnou formu učení a získávaní informací. Pokud dáváte přednost domácímu pohodlí a vlastnímu tempu při učení, je pro Vás GOPAS e-learning správná volba.

V naší knihovně najdete až 2 500 hodin výukových programů! Všechny jsou zaměřené na programy Microsoft Office a také operační systémy Microsoft Windows.  

Chcete se zdokonalit v Excelu, Wordu, PowerPointu nebo třeba Outlooku? A co se naučit vše najednou? Díky našemu balíku kurzů MS Office 2019 se dostanete ke všem kurzům! Projdete tak 307 lekcí a stane se z Vás pokročilý uživatel.

A co práce s MS Office 365? Zdokonalte se v práci s virtuálním uložištěm, ve sdílených dokumentech i v Teamsech. Díky tomuto balíku se dozvíte vše do potřebujete k pokročilé práci v cloudovém prostředí o Microsoft.

Jak vlastně kurz probíhá?

Kurzy Vás provede virtuální učitel – mluveným nebo psaným slovem. Začnete vstupním testem, kde zjistíte, na co se v kurzu zaměřit. Pak už začne samotný kurz, cvičení a jako poslední otázky a závěrečný kurz.

Potřebujete si dát delší pauzu? To není problém! Kurz si bude pamatovat kde jste skončili a můžete tak pohodlně pokračovat ve studiu.

  

Učte se zdarma!

Připravili jsme pro Vás kurzy zdarma. Plánujete k nám jít na kurz Excelu, Wordu, Outlooku nebo PowerPointu? Až kurz absolvujete, stačí vyplnit hodnotící dotazník a dostanete přístup k e-learningovému kurzu zdarma na stejné úrovni jako byl kurz, který jste absolvovali.

Do emailu dostanete odkaz, který bude aktivní 30 dní, během kterých si vytvoříte účet a aktivujete vybraný kurz. Ten Vám bude k dispozici plných 90 dnů.

K jakým kurzům e-learning zdarma dostanete?