Certified Ethical Hacker v12 PRO

čtvrtek 8. prosince 2022

Certified Ethical Hacker v12 je nejnovější verzí celosvětově nejoblíbenějšího a nejprestižnějšího kurzu společnosti EC-Council. Jako jedni z prvních Vám přinášíme verzi PRO, která se od základní verze výrazně liší, a i proto se vyplatí si za verzi PRO připlatit. Součástí kurzu je také celosvětově uznávaná certifikační zkouška CEH, při které studenti prokazují zvládnutí technik etického hackingu vyučovaných v kurzu.

 

Co přináší verze PRO oproti základní verzi?

Ať už se jedná o základní verzi nebo verzi PRO obě mají přístup k eCourseware a zahrnují poukaz na certifikační zkoušku, ale s verzí PRO získáte několik dalších možností, které Vám pomohou se zdokonalit v etickém hackingu.


*Platí od data aktivace.
**Exam Voucher - platnost 1 rok od data odeslání hodnocení.
***Povolena maximálně 3 Exam Retakes za rok podle pravidel pro Exam Retakes. ExamRetakePolicy

Přístup do labu - Přístup do laboratoří na 6 měsíců. Účastník kurzu může dokončit studium a v případě potřeby se připravit na zkoušku. V základní verzi nemáte přístup k laboratořím.

Exam Retakes - Neuspěli jste u zkoušky napoprvé? S verzí PRO máte 3 pokusy na úspěšné složení zkoušky, ale pouze jeden v základní verzi.

CEH Engage - K dispozici máte více než 3500 hackerských nástrojů a 519 útočných technik. Vyzkoušíte si hacking na reálných cvičeních, projdete všech 5 fází etického hackingu a získáte nové zkušenosti. 

Ethical Hacking Video knihovna - Vzdělávejte se také prostřednictvím videí. Knihovna videí o etickém hackingu ve verzi PRO nabízí 5 videokurzů, zatímco základní verze nabízí pouze 2 videokurzy.

 

Školení s certifikovaným odborníkem

                                    
  

 

William Ischanoe  

William působí jako odborný konzultant a lektor. Rád se zabývá vším, co někdo zapomněl zašifrovat, komponentami systému Windows z hlediska zabezpečení, ověřováním, PKI, IPSecom a WiFi.

Certifikace lektora - MCSE, MCSA, MCT, MCTS, MCITP, CEI, CEH, ECSA

 

                                                    
  

 

Lubomír Ošmera  

Lektor, konzultant a architekt v oblasti Microsoft technologií. Jeho primární zaměření je bezpečnost Microsoft světa  (cloudového i onprem). Implementuje bezpečnostní technologie jak do malých společností, tak do mezinárodních korporací. 

Certifikace lektora - MCSE, MCT, CEH, CND, CCNA, CEI

 

Jak hodnotí lektory účastníci kurzu?

  •        Skvělý přístup, připravenost a odbornost lektora, výborný řečník.
  •        Vysoká úroveň lektora, super vysvětlení, lepší jsem nezažila - moc děkuji.
  •        Přednášející měl obrovské znalosti, věděl, o čem mluví. Expertní úroveň.

 

Co Vás na kurzu naučíme?

Studenti se seznámí se strategiemi, technikami a nástroji běžně používanými při skutečném hackingu a penetračním testování. Získejte ucelený přehled o hackerských technikách, jako je pokročilé sčítání a celopodnikové skenování sítě nebo systému, vytváření malwaru a trojských koní, pokročilé síťové útoky, které odstraňují omezení VLAN, a další techniky. Můžete se těšit na rozšířenou sekci o testování webových serverů a aplikací, SQL Injection nebo hacking mobilních platforem.

 

Certifikační zkouška CEH

Zkouška, kterou lze složit v našem testovacím centru. Skládá se ze 125 otázek a správných odpovědí může být více. Celková doba trvání zkoušky jsou 4 hodiny. EC-Council nezveřejňuje míru úspěšnosti u zkoušky, celosvětově se ale pohybuje mezi 60 a 80 %.

 


Mohlo by vás zajímat

Kurzy můžete opakovat ZDARMA v rámci GARANCE VĚDOMOSTÍ
Nové termíny webinářů IT Ráno ZDARMA » ZDE
Získejte výhody z IT Klubu » ZDE