Rok 2022 v číslech

úterý 10. ledna 2023

Počítače, internet a informační technologie se obecně staly součástí našeho každodenního života. Ve školícím středisku GOPAS Vám prostřednictvím kurzů, konferencí a webinářů pomůžeme se naučit pracovat s těmito technologiemi a IT aplikacemi. Podívejte se, jak vypadal rok 2022 v číslech.

 

Kurzy

Naše kurzy probíhají obvykle prezenčně, ale stále oblíbenější jsou i online školení. Studenti se nemusí kvůli školení nikam přesouvat a mohou se přihlásit odkudkoli. V dnešním rychlém světě je někdy velkou výhodou připojit se online. Nemyslíte?

Druhou a převažující skupinou studentů, jsou ti, kteří dávají přednost prezenčním kurzům. Nabídku prezenčních i online kurzů najdete ZDE.


    

 

Konference

Velmi důležitou aktivitou GOPASu jsou konference, které pořádáme pro širokou IT veřejnost a odborníky. Většina našich konferencí v loňském roce probíhala hybridní formou. Power BI Day, TechEd, HackerFest a JavaDays jste mohli navštívit fyzicky v Praze nebo jste měli možnost přihlásit se online a sledovat náš live stream. I v tomto roce se můžete těšit na naše konference. Seznam konferencí najdete ZDE.
IT Ráno

IT ráno s GOPASem aneb ráno plné jedniček a nul. Tato forma vzdělávání měla v roce 2022 velký úspěch. Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší lektory, se kterými jste se vždy na hodinu ponořili do světa IT. Záznam všech webinářů naleznete ZDE.


Děkujeme všem za podporu v roce 2022, ať už jste se zúčastnili kurzů, konferencí nebo webinářů. Jsme rádi, že se postupně formuje a utváří jedna velká komunita IT profesionálů. Rádi bychom také pozvali každého z vás, ať už jste se zúčastnili, nebo ne, na naše plánované akce v roce 2023!

Co plánujeme v roce 2023, najdete ZDE.