Napsali o nás

JavaDays nabídnou nejnovější informace o novinkách ze světa stěžejního programovacího jazyka Java. Letos proběhnou 8. a 9. 11.

Největší tuzemská konference JavaDays 2023 se letos bude konat 8. a 9. listopadu. Tento osmý ročník proběhne hybridní formou, fyzicky v CineStar OC Černý Most v Praze i zároveň online. Konference účastníkům opět nabídne nejnovější informace o novinkách této nejvyužívanější platformy. Konference je určena Java vývojářům, programátorům, stejně tak všem dalším zájemcům.

HackerFest 2023 – největší československá konference přinese 7. listopadu ucelený přehled, jak chránit firmy a instituce před hackery

Konference o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby a o tom, jak se před nimi chránit.

Konference Python Day nabídne přehled o nejnovějších trendech, nástrojích a inovacích v tomto populárním programovacím jazyku

Počítačová škola GOPAS pořádá 13. září druhý ročník online konference jednoho z nejoblíbenějších programovacích jazyků na světě Python Day.

Největší československá IT konference TechEd představuje kompletní program

Letošní ročník největší tuzemské IT konference TechEd, která proběhne ve dnech 23. - 25. května 2023 v Praze, představuje kompletní program.