Napsali o nás

Novinky v technologiích pro vývojáře i administrátory, zkušenosti z vývoje, zabezpečení a provozu aplikací v hybridním prostředí – TechEd 2022

TechEd 2022 nabídne přednášky zaměřené na programovací nástroje, bezpečnost, .NET technologie, Azure a cloudové technologie. Konference proběhne v hybridní podobě, její účastníci si mohou užít jednodenní živou konferenci a další dva dny absolvovat online, nebo si zvolit pouze online variantu.

Největší československá IT konference TechEd proběhne podvacáté

Největší IT konference u nás TechEd proběhne ve dnech 17.-19. 5. 2022, a to v hybridní podobě. Bude vpravdě československá – vystoupí na ní přední odborníci české a slovenské IT scény a díky hybridní podobě se jí bez problémů budou moci zúčastnit i zájemci ze vzdálenějších krajů. Již tradičně nabídne přehled o všem zajímavém, co se v poslední době ve světě IT událo, o čem se hovořilo na významných světových konferencích a fórech, zejména v oblasti Microsoft platformy.

Zpracování a správná interpretace dat ve firmách v posledních letech nabývá na významu.

Každá firma v současné době kromě vlastních produktů vytváří i něco dalšího – disponuje ohromným množstvím dat. Odborná konference Power BI Day se zaměřuje na moderní Power BI nástroje pro jejich zpracování, rozklíčování a srozumitelnou interpretaci. Její pátý ročník připravila Počítačová škola GOPAS na 7. dubna 2022.

JSDays 2022 je první letošní odbornou konferencí GOPASu

Počítačová škola GOPAS vloni poprvé nabídla akci zaměřenou na rychle se rozvíjející oblast JavaScript. Její další ročník, tedy JSDays 2022 ONLINE, je připravený na 17. února.