Napsali o nás

Největší IT konference TechEd 2024 proběhne letos v Praze od 21. do 23. května

Již 22. ročník největší tuzemské IT konference TechEd proběhne ve dnech 21. - 23. května 2024 tradičně v Praze. Hybridní podoba umožní opět účast po celé tři dny také na online streamu.

Konference JSDays 2024 přinese hlavní novinky v JavaScript

Odborná konference JSDays 2024 Počítačové školy GOPAS letos proběhne online 18. dubna. Je určena pro front-end a full-stack programátory, a také pro ty, kteří se o populární JavaScript a související technologie zajímají.

Nejnovější trendy v oblasti práce s daty přinese konference Power BI Day 2024

Většina firem a institucí disponuje ohromným množstvím dat. Ale ne každý umí data efektivně využívat. Odborná konference Power BI Day je určena datovým analytikům, finančním manažerům a všem, kteří pracují s daty a reporty na pokročilé úrovni. Její osmý ročník připravila Počítačová škola GOPAS na 20. března 2024.

JavaDays nabídnou nejnovější informace o novinkách ze světa stěžejního programovacího jazyka Java. Letos proběhnou 8. a 9. 11.

Největší tuzemská konference JavaDays 2023 se letos bude konat 8. a 9. listopadu. Tento osmý ročník proběhne hybridní formou, fyzicky v CineStar OC Černý Most v Praze i zároveň online. Konference účastníkům opět nabídne nejnovější informace o novinkách této nejvyužívanější platformy. Konference je určena Java vývojářům, programátorům, stejně tak všem dalším zájemcům.