Napsali o nás

Hackeři zvyšují aktivitu. Mezi jejich nové triky patří zlodějské nabíječky, vysoce propracované falešné e-maily i sociální inženýrství. Nahrává jim nezodpovědnost, zbrklost či naivita

Vynalézavost hackerů byla vždy velká, ale poslední dobou se ještě stupňuje. Jejich útoky jsou stále propracovanější a intenzita se zvyšuje. Stále více tak ohrožují zaměstnance, firmy, i běžné lidi. Neopatrnost lidí přináší útočníkům velké výhody. Statistiky firem a institucí zaměřených na bezpečnost i Policie ČR potvrzují, že meziročně přibylo rizik až čtyřnásobně.

HackerFest 2021 - zranitelnost webových aplikací i chyby při správě cloudu

Frekvence kybernetických útoků neustále roste a IT profesionálové, kteří se starají o bezpečnost firemních systémů a počítačů, potřebují mít informace o tom, čemu mají čelit.

Jaké jsou aktuálně nejnebezpečnější formy hackingu a jak se jim bránit? Rady nabídne HackerFest 2021

Konference HackerFest 2021 proběhne ve čtvrtek 23. září 2021. Nabídne přednášky předních odborníků na IT bezpečnost a jejím cílem bude poskytnout účastníkům přehled o aktuálních hrozbách, způsobech, jak se na ně preventivně připravit i konkrétních technikách, které mohou využít ve své každodenní praxi.

7 zásad, které pomohou snížit riziko, že naletíte kybernetickým šmejdům

Počty hackerských útoků stále rostou a velká část z nich cílí na koncové uživatele. Převážně jde o snahu přímo ukrást finanční prostředky nebo získat údaje, které je možné monetizovat.