Zveme vás na 11.ročník největší československé IT konference zaměřené na bezpečnost a etický hacking. Dozvíte se, jaké jsou aktuální hrozby, jak si proti nim bránit a mnoho dalšího ze světa IT bezpečnosti. Těšit se můžete na bezpečnostní [...]
  • HACK23
  • Délka 1 den
  • 10 ITK bodů
  • 3 termíny
  • Praha (4 900 Kč)

    Brno (na vyžádání)

    Bratislava (na vyžádání)

Zveme vás na 11.ročník největší československé IT konference zaměřené na bezpečnost a etický hacking. Dozvíte se, jaké jsou aktuální hrozby, jak si proti nim bránit a mnoho dalšího ze světa IT bezpečnosti. Těšit se můžete na bezpečnostní experty jako je třeba Roman Kümmel, Ondřej Ševeček, William Ischanoe a další. Program pro vás nyní připravujeme! Konference proběhne v hybridní podobě - všechny přednášky budou online streamované z konferenčního sálu v Praze. Všichni účastníci obdrží 10denní přístup do archivu přednášek.

www.hackerfest.cz

Možnosti vstupenky

Fyzická účast: Konference se uskuteční v Praze v Multikině CineStar - Černý Most. Zakoupením této vstupenky jste si zajistili přístup na konferenci (na konferenčních místností), občerstvení a možnost osobního setkání s účastníky konference. přednášejícími a kolegy z oboru. Současně je součástí vstupenky také desetidenní archiv přednášek.
Online účast: Zakoupením vstupenky online jste si zajistili. přístup do online aplikace, kde bude celá konference streamována. Současně v v ceně vstupenky získáte také desetidenní archiv přednášek, takže vám neunikne žádná z nich. přednášku a užijete si konferenci z pohodlí domova nebo kanceláře. S touto vstupenkou nemáte zaručen přístup do konferenčního sálu.

»
Aktuální nabídka
Školicí místo
Jazyk kurzu

Uvedené ceny jsou bez DPH.