Umělá inteligence je stále používanějším nástrojem v nejrůznějších průmyslových, technologických i kreativních odvětvích a o odborníky s alespoň základní znalostí strojového učení je obrovský zájem. Nabízíme obecné přehledové školení Umělá [...]
  • MLC_BPP
  • Délka 5 dní
  • 0 ITK bodů
  • 2 termíny
  • Praha (21 990 Kč)

    Brno (na vyžádání)

    Bratislava (880 €)

Umělá inteligence je stále používanějším nástrojem v nejrůznějších průmyslových, technologických i kreativních odvětvích a o odborníky s alespoň základní znalostí strojového učení je obrovský zájem. Nabízíme obecné přehledové školení Umělá inteligence pro každého, které nevyžaduje žádné předchozí znalosti a je určeno i netechnickým zájemcům o problematiku. Pro technicky zaměřené zájemce máme celou řadu praktických workshopů pro začátečníky i profesionály, kteří si chtějí rozšiřovat své obzory. V nabídce je také ucelený studijní program, který účastníky provede základní teorií až po programování vlastních machine learning řešení pomocí open source technologií. Kromě jednoduché středoškolské matematiky a znalosti programování v Pythonu nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti.

Jedná se o týdenní intenzivní sérii všech našich kurzů za zvýhodněnou cenu. Nejsou třeba žádné předchozí znalosti strojového učení. Pouze základní znalost programování v Pythonu je výhodou.

»

Cílem balíčku je seznámit širokou veřejnost bez jakýchkoliv předchozích znalostí se základy umělé inteligence.

Žádné

Úvod do strojového učení (14. – 15.  10. 2024)
Konvoluční neuronové sítě a zpracování obrazu (16. 10. 2024)
Zpracování přirozeného jazyka (21. 10. 2024)
Časové řady (22. 10. 2024)

Studijní materiál společnosti Machine Learning College.

Aktuální nabídka
Školicí místo
Jazyk kurzu

Uvedené ceny jsou bez DPH.