Objevte sílu EC-Council!

neděle 28. května 2023

 

EC-Council (International Council of E-Commerce Consultants) je uznávaná celosvětová organizace, která se specializuje na certifikaci, vzdělávání a poskytování odborných služeb v oblasti informační a kybernetické bezpečnosti. V současné době se EC-Council může pochlubit řadou certifikací a kurzů zaměřených na zvyšování odborných znalostí a dovedností profesionálů v oboru.

 

Kurzy a certifikace

Tento významný hráč v odvětví kybernetické bezpečnosti se dnes může pochlubit řadou certifikací a kurzů zaměřených na zvyšování odborných znalostí a dovedností profesionálů v oboru. Kurzy EC-Council pokrývají širokou škálu zranitelných oblastí v odvětví IT. Ty sahají od sociálního inženýrství přes kryptografii a webhacking až po tvorbu vlastních exploitů a malwaru, stejně jako implementaci bezpečnostních opatření ve firemním prostředí, jako jsou PKI, Active Directory a firewally.

Už jste absolvovali školení? V tomto článku se dozvíte, jak se přihlásit k testování.

 

Dosáhněte nejvyšší úrovně etického hackingu!

CPENT - Certified Penetration Testing Professional je nejpokročilejší a velmi intenzivní kurz etického hackingu vhodný pro všechny budoucí penetrační testery, bezpečnostní specialisty a pro každého, kdo si chce být jistý, že zvládl techniky etického hackingu v praxi a chce mít své zkušenosti potvrzené praktickou certifikací.

 

Buďte PRO i Vy!

Certified Ethical Hacker v12 je nejnovější verze celosvětově nejoblíbenějšího a nejprestižnějšího kurzu EC-Council. Přinášíme vám verzi PRO, která se od základní verze výrazně liší. Součástí kurzu je celosvětově uznávaná certifikační zkouška CEH, při které studenti prokazují zvládnutí technik etického hackingu vyučovaných v kurzu.

 

 

Kurz Certified Cloud Security Engineer se zaměřuje na zabezpečení IT provozovaného v cloudu od tří největších poskytovatelů veřejných cloudů, a to Microsoft Azure, Amazon AWS a Google GCP.

 

Kurz Computer Hacking Forensic Investigator je jedinečnou příležitostí, jak získat potřebné znalosti a seznámit se s nejnovějšími technikami v oblasti vyšetřování počítačových útoků a zajišťování důkazů. Kurz je vhodný pro všechny, kdo se zabývají vyšetřováním počítačových útoků a odhalováním stop, ať už jde o správce podnikové bezpečnosti, systémové administrátory, kriminální vyšetřovatele nebo soudní znalce.

Certified Network Defender verze 2 je pokročilý bezpečnostní kurz s velkým množstvím praktických ukázek a cvičení, kde se účastníci prostřednictvím praktického nasazení naučí všechny základní součásti obrany IT prostředí nezbytné pro účinnou obranu proti hackerům. Kurz je velmi vhodný pro správce zabezpečení počítačových sítí, systémové administrátory, absolventy kurzů GOC3 - Hacking v praxi a CEH - Certified Ethical Hacker a pro všechny, kteří hledají relevantní obranu proti etickému i neetickému hackingu.

V kurzu Certified Secure Computer User se účastníci naučí bezpečně spravovat svá data, domácí počítač, notebook nebo bezdrátovou síť. Kurz je určen pro firemní i domácí uživatele bez technických znalostí správy operačního systému (OS) a umožňuje získat ucelený přehled o rizicích, kterým čelíme při používání internetové komunikace pomocí počítačů nebo mobilních zařízení, a také o tom, jak se proti těmto rizikům bránit.

 

Objevte všechny naše kurzy od EC-Council.

 

 

Školení s certifikovanými odborníky

                                          
  

 

William Ischanoe  

William působí jako odborný konzultant a lektor. Rád se zabývá vším, co někdo zapomněl zašifrovat, komponentami systému Windows z hlediska zabezpečení, ověřováním, PKI, IPSec a WiFi.

Certifikace lektora - MCSE, MCSA, MCT, MCTS, MCITP, CEI, CEH, ECSA

 

                                                       
  

 

Lubomír Ošmera  

Lektor, konzultant a architekt v oblasti technologií Microsoft. Zaměřuje se především na bezpečnost ve světě Microsoft (cloud i onprem). Implementuje bezpečnostní technologie v malých firmách i mezinárodních korporacích.

Certifikace lektora - MCSE, MCT, CEH, CND, CCNA, CEI

 

 

                                                             

 

Ondřej Ševeček

Ondřej pracuje s technologiemi Microsoft od roku 1999 a specializuje se na bezpečnost, autentizaci a správu identit, kryptografii, PKI a forenzní vyšetřování v podnikovém prostředí, programování v jazycích C++, C#, JavaScript a PowerShell.

Certifikace lektora - CISA, MCSM, CEH, CHFI

 

                                
  

 

Marek Chmel

Datový architekt ve společnosti Microsoft CEE se zaměřením na nasazení, správu a zabezpečení datových služeb, jako jsou Azure SQL DB, Azure Synapse Analytics a SQL Server.

Certifikace lektora - MCT Regional Lead, CEH: Master, CISSP, CCSP, Azure Solutions Architect Expert

 

                            
  

 

Roman Kümmel

Roman Kümmel je penetrační tester, bezpečnostní konzultant a lektor na počítačové škole GOPAS, který se zaměřuje především na bezpečnost a hacking webových aplikací.

 

 

Získali jsme ocenění!

Společnost EC-Council každoročně uděluje mezinárodní ocenění školicím střediskům za kvalitu a vysokou úroveň informací poskytovaných při školeních EC-Council. Za rok 2020 jsme získali prestižní ocenění EC-Council Global Award, a to ATC Circle of Excellence!

Ocenění EC-Council ATC Circle of Excellence je jedním z nejprestižnějších ocenění v rámci EC-Council a komunity kybernetické bezpečnosti. Vítězové jsou vybíráni ze seznamu více než 2 380 partnerů ve 145 zemích.


Mohlo by vás zajímat

Jsem v kurzu - 50 000 Kč na IT kurzy pro každého! » ZDE
Nové termíny webináře IT Ráno ZDARMA » ZDE
Plánované IT odborné konference » ZDE
Kurzy si můžete zopakovat ZDARMA v rámci GARANCE VĚDOMOSTÍ
Získejte výhody z IT Klubu » ZDE