Víte, jak správně zvolit IT strategii?

Představujeme zbrusu nový kurz IT strategie [ITSTRA], na kterém by neměli chybět žádní manažeři odpovědní za oblast IT ve firmě, projektoví a procesní manažeři! Kurz IT strategie poskytuje ucelený pohled na celý proces přípravy IT strategie, rozpracovává jednotlivé kroky a ukazuje metody a nástroje k tomu potřebné.

V případě, že není k dispozici obchodní strategie, na kterou by měla být IT strategie navázaná, kurz ukáže, jak ji identifikovat. Na závěr se kurz zaměří i na přípravu realizace jednotlivých strategických iniciativ. Většinu teoretických poznatků získaných v průběhu kurzu si účastníci vyzkouší na praktických příkladech a cvičeních.

Naučíme vás

Co je to strategie, jaké strategie ve firmě existují a jak jsou provázané
Jak identifikovat obchodní strategii, když není k dispozici
Jak analyzovat všechny aspekty prostředí ve kterém IT strategii tvoříte a které vás ovlivňují
Jak strukturovat IT strategii a jak vytvořit jednotlivé části
Jak definovat strategické cíle a jak je komunikovat se zainteresovanými stranami
Jak definovat jednotlivé strategické iniciativy a jak vytvořit mandát k jejich realizaci

480x250.png
 

Mohlo by vás zajímat

Řízení IT dodavatelů
Dvoudenní školení Řízení IT dodavatelů [RITDO] poskytuje ucelený pohled na celý proces řízení IT dodavatelů, rozpracovává jednotlivé kroky a ukazuje metody a nástroje k tomu potřebné. Kurz je vhodný pro všechny, kteří nějakým způsobem pracují s IT dodavateli.
Zjistit více »

DevOps Introduction

DevOps znamená propojení světa SW vývojářů a administrátorů již implementovaných systémů. Odstraněním bariér mezi těmito dvěta světy dochází k zrychlení implementace nových funkcí informačních systémů, k snižování rizika a zvyšování kvality. Tím IT organizace přináší vyšší přidanou hodnotu podporované organizaci a ta přestává být pouhou "nákladovou položkou". Na kurzu DevOps Introduction [DEVOPSI] se dozvíte jak začít a o... Číst dále »

Výběr a implementace ERP
Dvoudenní kurz Výběr implementace ERP [VIERP] poskytuje ucelený pohled na proces řízení výběru informačního systému (ERP), a to od prvních signálů, že je třeba uvažovat o novém systému, až po jeho implementaci a ostrý provoz. Zjistit více »
Aktualizováno: 01.10.2018
Publikováno: 27.07.2018