ASP.NET Core na G2B•TechEd 2018


Minulostí jsou doby, kdy jsme při vývoji webových aplikací vystačili jen se statickými formuláři a pár řádky jQuery scriptů. Zákazníci a uživatelé dnes očekávají komplikovanější a funkčně bohatší uživatelské rozhraní.


Na brněnské konferenci G2B•TechEd a přednášce s názvem ASP.NET Core a Angular2 - moderní multiplatformní webový vývoj se dozvíte, jak .NET Core projekty a Visual Studio integrovat s moderními technologiemi založenými nad NodeJS - konkrétně bude řeč o Angular frameworku a Webpack bundleru/task runneru. To je ostatně dnes jeden z nejpopulárnějších frontend technologických stacků oficiálně podporovaný i přímo v .NET Core.

Další přednáškou o ASP.NET Core bude přednáška s názvem ASP.NET Core Razor Pages od Michala Altaira Valáška. Druhá verze ASP.NET Core přináší nový způsob vývoje aplikací: MVVM framework Razor Pages. Je ideovým nástupcem přehlížených ASP.NET Web Pages z předchozích verzí, ale na rozdíl od nich se hodí i na větší projekty.

U ASP.NET přednášek to zdaleka nekončí! Na konferenci se můžete těšit také na přednášky z oblasti IT Security/Hacking, Azure, Microsoft 365 či vizualizace v Power BI.

Proto ať už jste vývojář, IT Pro nebo databázový specialista, rozhodně byste si konferenci G2B•TechEd 2018 neměli nechat uniknout!

VIDEO | Podívejte se na videopozvánku, kterou si pro vás připravili naši lektoři a speakeři.


  

PARTNEŘI KONFERENCE


Platinum partner
Microsoft    DAQUAS

Generální partner
Tieto

Partner
ATOM KPCS     Dixons Carphone    QNAP
Solitea     

Exkluzivní mediální partner
ICT Network News     ICT Security

Mediální partner
CHIP    cnews    
SystemOnLine          ZIVE

Geek partner
WUG

Mohlo by vás zajímat

Architektura webových aplikací v ASP.NET MVC
Umte použít technologii ASP.NET MVC, ale při vývoji narážíte na nejrůznější architektonické komplikace? Chcete postavit webovou aplikaci, ale nejste si jistí jakým způsobem ji strukturovat a jak do sebe všechny technologie zapadají? Nebo se koukáte... Číst dále »

Vývoj webových služeb pomocí ASP.NET Web API
Dnešní Internet je plný nejrůznějších webových služeb, ať už veřejných nebo privátních, ať už mezi různými systémy nebo jen mezi vrstvami jedné aplikace; dnešní systémy se často skládají z mnoha vrstev, které mezi sebou intenzivně komunikují. Jeden příklad... Číst dále »
Aktualizováno: 09.01.2018
Publikováno: 20.12.2017