21. ročník největší československé IT konference TechEd se blíží! 

TechEd je největší IT konferencí v České a Slovenské republice. Konference nabízí 54 přednášek od 35 českých, slovenských a zahraničních přednášejících. Můžete se těšit na širokou škálu témat, včetně novinek z .NETu, C#, Azure, IT bezpečnosti, Blazoru a dalších oblastí IT.

Na konferenci TechEd získáte nové znalosti a přehled o nejnovějších technologiích a trendech v oblasti IT. Přednášky jsou připraveny odborníky s bohatými zkušenostmi v daných oblastech, kteří vám předají své vědomosti a zkušenosti zajímavým způsobem.

 

Jaké vstupenky si můžete koupit?

Fyzická vstupenka

- Fyzický vstup na 3 dny konference
- Účast na afterparty TechEd
- Speciálně navržené tričko TechEd
- 10denní přístup do archivu přednášek

Online vstupenka

- Sledování živého přenosu všech přednášek online
- Možnost klást otázky přednášejícím prostřednictvím online chatu
- Zapojit se do anket v průběhu přednášek
- 10denní přístup do archivu přednášek

 

Co se na konferenci dozvíte?

Většina přednášek se zaměřuje na praktické řešení problémů v oblasti IT a na přehled nejnovějších technologií. Některé z hlavních témat zahrnují novinky z .NETu, C#, Azure, IT bezpečnosti, Blazoru, SQL a spousty dalších zajímavých témat. Účastníci se mohou těšit na zajímavé prezentace, diskuse s přednášejícími a další příležitosti pro networking.

 

Program budeme zvěřejňovat v průběhu dubna.

 

Kdo na konferenci například vystoupí?

 Michal Altair Valášek

Odborný konzultant a lektor. Ve všech těchto rolích se zabývá tvorbou, provozem a zabezpečením webových aplikací na platformě ASP.NET. Již šestkrát byl oceněn titulem Microsoft Most Valuable Professional v oboru ASP.NET.

 Ondřej Ševeček

Ondřej se od roku 1999 zabývá technologiemi Microsoft a zvláště se specializuje na bezpečnost, ověřování a správu identit, kryptografii, PKI a forenzní šetření v podnikovém prostředí, programuje v C++, C#, JavaScript a PowerShell.

 Lubomír Ošmera

Lektor a konzultant v oblasti Microsoft technologií. Jeho primární zaměření je na bezpečnost cloudového i onprem Microsoft světa. Jako konzultant a architekt implementuje bezpečnostní technologie jak do malých společností v řádech desítek uživatelů, tak i do mezinárodních korporací v řádek tisíců uživatelů. Kromě bezpečnosti se intenzivně věnuje obecně operačním systémům Windows/Windows Server, Active Directory, Microsoft 365 a MS Azure. Je držitelem mezinárodních certifikací MCSE, MCT, CEH, CND, CCNA.

 Vladimír Mužný

Nezávislý konzultant a vývojář databázových řešení na platformě Microsoft SQL Server od verze 7.0. V posledních letech se zabývá zejména školeními a vývojem projektů pro podporu a obsluhu výroby, a také vývojem řešení na platformě MS SQL Server Reporting Services. Zajímá se také o tvorbu řešení na platformě Microsoft Office SharePoint Server 2010, 2013 a vývojem řešení pro Office 365.

 Petr Košec

Petr Košec působí jako odborný konzultant při návrzích implementace a řešení problémů na platformě Microsoft. Současně působí jako trenér MOC kurzů z oblasti Microsoft BackOffice. Jeho hlavním zaměřením je oblast managementu a deploymentu firemního prostředí.

 David Gešvindr

Specializuje se na uložení, zpracování a prezentaci dat uživatelům v různé podobě, což obnáší zejména vývoj a správu databází v Microsoft SQL Serveru, návrh architektury cloudových služeb v Microsoft Azure, ale také vývoj webových aplikací v ASP.NETu a mobilních aplikací v Xamarinu. David je certifikovaným technickým specialistou na různé Microsoft technologie. Za své aktivity pro odbornou komunitu WUG, kde přednáší a podílí se na organizaci pobočky v Brně, byl oceněn jako Microsoft MVP. V GOPASu má jako produktový manažer na starosti databázové kurzy a setkat se ním můžete v GOPASu na kurzech administrace, vývoje či ladění výkonu Microsoft SQL Server databází.

 Marek Chmel

Data Architect v Microsoft CEE se zaměřením na nasazení, správu a bezpečnost datových služeb jako Azure SQL DB, Azure Synapse Analytics a SQL Serveru. 

 Michael Grafnetter

Specialista na infrastrukturní bezpečnost, Microsoft Azure a Windows PowerShell. Je autorem unikátní sady nástrojů DSInternals, která je určena pro auditory a penetrační testery Active Directory. 

 

Gold partner

 

Partner


Community partneři

         


Mediální partneři

         

  touchit   nextech   robime.it    

 

Jak konference TechEd vypadá?

   

   

   

Celé album najdete na stránkách TechEd.cz/galerie