Naučte se psát tak, aby vás milovali čtenáři i vyhledavače. Obsah je král. To ostatně tvrdil už Bill Gates. Na školení se naučíte, jak psát texty, které návštěvníky na váš web nejen přivedou, ale následně je i přesvědčí. Kvalitní, přínosný a [...]
  • H1COPY
  • Délka 1 den
  • 0 ITK bodů
  • 2 termíny
  • Praha (5 490 Kč)

    Brno (na vyžádání)

    Bratislava (na vyžádání)

Naučte se psát tak, aby vás milovali čtenáři i vyhledavače. Obsah je král. To ostatně tvrdil už Bill Gates. Na školení se naučíte, jak psát texty, které návštěvníky na váš web nejen přivedou, ale následně je i přesvědčí. Kvalitní, přínosný a relevantní obsah je dnes pro vyhledávače jedním z hlavních hodnotících parametrů. Dobře a poctivě napsaný text dokáže proměnit čtenáře v zákazníka a vás jako značku v jeho očích povýší na lovebrand. Správně napsaný text zkrátka přesvědčí a prodá.

»

Začínající copywriter - a chceze získat pevné základy.
Osvícený markeťák - který ví, že na kvalitním obsahu záleží.
Manažer, majitel firmy - kterého zajímá, jak (ne)kvalitní jsou texty, které dostává.
Správce obsahu -který dostal na starost firemní stránky i FB.

Základní principy psaní pro web
Dozvíte se, co je to princip Double S, proč vsadit na obrácenou pyramidu a jak čtenářům usnadnit čtení.

Jak napsat text, který nadchne
Naučíte se, jak vystavět atraktivní titulek, co (ne)napsat do perexu a na co si dát pozor při formátování.

Co (ne)patří na webové stránky
Po školení už budete vědět, jaké informace a v jaké podobě patří na hlavní stránku webu, do sekce „O nás“ i to, jak na reference.

Důležité základy pro SEO
Zjistíte, co jsou to klíčová slova, jak a kde je hledat, jak s nimi (ne)pracovat a čím uděláte radost vyhledávačům a především potenciálním zákazníkům.

Společně se podíváme i na framework STDC a jeho využití pro obsahovou strategii nebo na nejlepší copywriterské počiny známých značek. Mrkneme se i na cílovky, přípravu, motivaci pro psaní. A ukážeme si fígle a triky špičkových „copíků“.

Naučíte se přemýšlet – nad obsahem, jeho kvalitou a přínosy. Zkrátka získáte pevné základy, na kterých můžete dále stavět, pokud to s copywritingem myslíte vážně.

Tištěné podklady

Aktuální nabídka
Školicí místo
Jazyk kurzu

Uvedené ceny jsou bez DPH.