Jak na grafiku bez grafika? Objevte platformu Canva. Na školení Canvy se naučíte, jak vytvořit působivé grafické návrhy za minimum času. Po školení zvládnete upravit fotku, video a dokážete si vytvořit i jednoduchou webovou stránku. Canva je [...]
 • H1GSS
 • Délka 1 den
 • 0 ITK bodů
 • 1 termin
 • Praha (4 850 Kč)

  Brno (na vyžádání)

  Bratislava (na vyžádání)

Jak na grafiku bez grafika? Objevte platformu Canva. Na školení Canvy se naučíte, jak vytvořit působivé grafické návrhy za minimum času. Po školení zvládnete upravit fotku, video a dokážete si vytvořit i jednoduchou webovou stránku. Canva je synonymem platformy pro vizuální komunikci. Přitom si zachovala jedinečnou přístupnost - práce v ní vás nebude frustrovat, ale inspirovat. Garantujeme vám, že po skončení workshopu se do ní zamilujete.

»
 • Úplný laik, který nikdy nepoužíval žádnou grafickou aplikaci.
 • Majitel firmy, který je zároveň social specialista, copywriter a správce obsahu celé firmy v jednom.
 • Marketingový specialista, který nemá po ruce grafika.

Tištěné podklady

Nastavení účtu a základní orientace v Canvě
Vysvětlíme si, jak si nastavit účet, abyste jej používali co nejefektivněji. Provedeme vás celým nastavením a konečně se zorientujete v prostředí celé aplikace.

Základní postupy: import a export dokumentů
Ukážeme si, jak do aplikace nahrávat vlastní obrázky, jak je upravovat a exportovat v různých formátech. Dozvíte se, jak sdílet návrhy s ostatními.

Rychlé copy desatero
Ostřílená copywriterka Leontýna vám předá alespoň základní poznatky, jak tvořit působivé (ale taky gramaticky a stylisticky správné) texty.

Sociální sítě v Canvě
 V tomto bloku se dozvíte, jak využít celý potenciál Canvy naplno, když potřebujete tvořit obsah na sociální sítě.

Prezentace v Canvě
Pokud při každé tvorbě prezentace v PowerPointu vzteky chcete vyhodit počítač z okna, oceníte tuto část školení Canvy nejvíce. Ať žijí jednoduché, ale graficky sladěné prezentace z Canvy!

Tipy, triky a vaše dotazy
V poslední části dostanete prostor na vaše dotazy a věci, které vás v Canvě pálí a nevíte, jak na ně.

Aktuální nabídka
Školicí místo
Jazyk kurzu

Uvedené ceny jsou bez DPH.