Osvoboďte aplikace od MS Office!

úterý 14. července 2020

Píšete příležitostně makra pro Excel nebo jiné MS Office aplikace? Slyšeli jste o světě .NET, kde lze psát samostatné aplikace pro Desktop, Web nebo mobilní zařízení, ale neměli jste odvahu se do toho pustit?

Ať už vám pojmy jako dědičnost, polymorfismus, overriding nebo member hiding nic neříkají, nemusíte věšet hlavu! Navštivte kurz Úvod do programování v jazyce Microsoft Visual Basic .NET [GOC301]. Na tomto intenzivním 5denním kurzu vám představíme Visual Basic ve své moderní .NET podobě a společně odhalíme vývoj samostatných aplikací nezávislých na MS Office.

Chcete "něco" víc?

Pokud to s programováním myslíte opravdu vážně, měli byste se zaměřit na jazyk C#. Oproti jazyku Visual Basic je rozšířenější a dříve nebo později byste o něm stejně začali uvažovat.

Vhodným startem na dráze úspěšného C# developera je kurz Jazyk C# - programování I [GOC2124]. Na tomto 5denním kurzu získáte přehled o platformě Microsoft .NET Framework a jejím vývojovém prostředí Microsoft Visual Studiu .NET a seznámíte se s jazykem C# s důrazem na objektově orientované programování.

Pokud už zkušenosti s programováním v jazyce C# máte a chcete získat další praktické znalosti a dovednosti, neměli byste si nechat ujít kurz Jazyk C# - programování II [GOC2125]. Na tomto 5denním pokročilém kurzu se naučíte používat moderně rozšíření jazyka C#, generické datové typy, delegáty, lambda výrazy, extension metody, LINQ a mnoho dalšího.