Praha, 22. dubna 2020 – Největší odborná IT konference u nás TechEd-DevCon se bude konat i letos, jen v trochu pozměněné podobě. Pod názvemTechEd Online 2020 proběhne ve dnech 5. a 6. května 2020 a nabídne to nejlepší z přednášek připravovaných pro letošní ročníky konferencí TechEd-DevCon a Show IT.

„V současné situaci, která nepřeje hromadnému setkávání lidí, jsme se rozhodli nerezignovat na konání naší nejvýznamnější konference a vymysleli jsme zcela nový koncept – TechEd Online. Naši odbornou veřejnost neochudíme o tradiční akci, která nabízí v lokálním prostředí průřez tím, co hýbe celosvětově odbornou IT scénou, a uspořádáme ji v online prostředí,“ vysvětluje Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS. „Na TechEd Online připravujeme výběr toho nejlepšího, co jsme plánovali pro pražský TechEd-DevCon a bratislavskou konferenci ShowIT, takže letošní ročník bude vpravdě česko-slovenský.“

Program konference se aktuálně finalizuje, ale už teď je možné slíbit dva dny nabité zajímavými informacemi o tom nejžhavějším v IT oblasti. Připraveno je 24 přednášek, které poběží souběžně ve dvou virtuálních místnostech. V jedné z nich se obsah zaměří zejména na development, ve druhé na ostatní témata. Přednášky budou účastníkům k dispozici ještě 7 dní po skončení konference a budou tak moci shlédnout to, co nestihli, nebo si zajímavý úsek zopakovat. S lektory bude také možné komunikovat během přednášky přes chat, takže účastníci nepřijdou ani o svou oblíbenou sekci „Ask the expert“.

TechEd Online 2020 připravila Počítačová škola GOPAS na 5. a 6. května 2020. Další informace o konferenci a možnost registrace najdete na jejích stránkách www.teched.cz .