TechEd 2022 nabídne přednášky zaměřené na programovací nástroje, bezpečnost, .NET technologie, Azure a cloudové technologie. Konference proběhne v hybridní podobě, její účastníci si mohou užít jednodenní živou konferenci a další dva dny absolvovat online, nebo si zvolit pouze online variantu.

Jubilejní dvacátý ročník největší IT konference u nás proběhne již v polovině května, ve dnech 17.-19. května 2022. Nabídne 3 dny plné zajímavých přednášek od předních českých a slovenských IT odborníků. Přinese informace o novinkách z prestižních odborných konferencí a seminářů pořádaných po celém světě a přehled o všem zajímavém na současné odborné scéně.

Na konferenci TechEd 2022 nabídne své poznatky 26 předních IT odborníků, například Michal Altair Valášek, Ondřej Ševeček, David Gešvindr, Vladimír Mužný nebo Roman Kümmel. Z probíraných témat můžeme jmenovat novinky v oblasti programovacích nástrojů, například C# 10, problematiku modernizace z .NET aplikací, zabezpečení Microsoft SQL Serveru nebo informace o tom, jak se obchází bezpečnostní technologie Windows. Chybět nebude ani problematika cloudu, to, jak se vyrovnat s hybridním prostředím i zákazníky a vytvářet, nasazovat a spravovat aplikace napříč různými prostředími.

„Za dvacet let prodělala oblast IT opravdu výrazné změny, a odráží to samozřejmě i obsah konference TechEd. Od toho, jak ideálně spravovat data na firemních serverech jsme se posunuli k problematice cloudu, od vývoje softwaru pro určité prostředí k vývoji aplikací, které musejí fungovat bez ohledu na platformu a způsob přístupu do nich. Výrazně vzrostl význam bezpečnosti, kterou je nyní třeba zohledňovat ve všech IT profesích,“ konstatuje výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS Jan Dvořák a dodává: „Mění se i podoba konference. Její první ročníky se konaly v komorním měřítku našeho školicího střediska, nyní má podobu hybridní akce, které se v prezenční i on-line podobě mohou zúčastnit stovky účastníků z ČR i zahraničí.“

Hybridní podoba konference umožní účastníkům konečně se opět potkat s přednášejícími odborníky i kolegy z oboru naživo, ale nabídne i možnost zúčastnit se akce distančně, bez nutnosti dojíždět ze vzdálených končin republiky nebo ze zahraničí. Živá i online část přednášek bude rozdělena do dvou sekcí – Dev, která je určená zejména pro vývojáře a IT Pro pro ostatní IT profesionály.

Prezenční část přednášek konference TechEd 2022 proběhne 17. května 2022 v Praze, poté bude následovat dvoudenní online část. Zájemci mohou absolvovat celý třídenní program nebo pouze online část. Podrobné informace o programu i obsahu přednášek jsou k dispozici na stránkách konference www.teched.cz.

GOLD partnerem konference TechEd 2022 je společnost EPAM, generálním partnerem společnost ALEF.

O společnosti GOPAS, a. s.

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří IT specialisté . I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.