Praha, 15. dubna 2023 – Každá firma disponuje ohromným množstvím dat. A efektivní práce s daty je klíčem k úspěchu. Odborná konference Power BI Day je určena datovým analytikům, finančním manažerům a všem, kteří pracují s daty a reporty na pokročilé úrovni a zaměřuje se na moderní Power BI nástroje pro zpracování, rozklíčování a srozumitelnou interpretaci dat. Její sedmý ročník připravila Počítačová škola GOPAS na 27. dubna 2023.

„Power BI Day nabízí příležitost seznámit se s nejnovějšími trendy a technologiemi Power BI, které mohou účastníci využít ke zlepšení své práce. Účastníci se mohou těšit na novinky v oboru práce s daty, tipy, jak řešit každodenní reporting ve firmě a mnoho dalších užitečných informací,“ říká Jiří Neoral z Počítačové školy GOPAS.

Na programu aktuálního ročníku, kterého se lze zúčastnit buď osobně nebo online, jsou například témata: Jak informovat uživatele o kvalitě klíčových metrik, Složené modely v Power BI či Úskalí nasazení Power BI ve firmách různé velikosti.

Tato konference je skvělou příležitostí pro účastníky, aby získali cenné poznatky od odborníků na Power BI a učili se od těch nejlepších. Zájemci se mohou těšit na prezentace 7 předních odborníků na datové modelování a vizualizaci. Mezi přednášejícími nebudou chybět Jiří Neoral, Štěpán Rešl, Richard Svoboda, Karel Rejthar, Petr Štěpán, Martin Pech ani Tomáš Zelinka.

Power BI Day proběhne hybridně ve čtvrtek 27. dubna. Živě se uskuteční v budově Microsoft na Praze 4. Kromě poslechu přednášek budou mít účastníci prostor živě diskutovat se všemi zúčastněnými odborníky i dalšími kolegy z oboru. Na závěr konference proběhne jako bonus pouze pro držitele fyzické vstupenky panelová diskuze s přednášejícími o zajímavých a aktuálních tématech z oblasti Power BI. Všichni účastníci budou mít také možnost využít 10denní přístup do archivu přednášek. Generálním partnerem konference je společnost Millennium, která je součástí mezinárodní skupiny Soitron Group.

Další informace najdete na https://www.powerbiday.cz/.