Nejnovější kurzy z oblasti robotická automatizace procesů

pátek 15. října 2021

Méně starostí a zdlouhavých procesů = více času a vyšší produktivita

Proč si nezjednodušit práci pomocí RPA? Spolehněte se na roboty a automatizujte procesy s nízkou přidanou hodnotou. Osvoboďte svůj tým od opakujících se časově náročných úloh pomocí lehko použitelné automatizace.

Co vám RPA přinese?

 • Zvýšení produktivity
 • Snížení nákladů
 • Zvýšení efektivity
 • Snížení chybovosti

Přinášíme nejnovější kurzy, které můžete absolvovat již začátkem roku 2022

Úvod do robotické automatizace procesů [RPA_INTRO]

Tento kurz vám poskytne všeobecný úvod do robotické procesní automatizace. Jeho absolvováním získáte ucelený přehled o způsobech a možnostech automatizace pomocí RPA. Tento kurz doporučujeme absolvovat jako úvodní pro absolvování souvisejících kurzů níže, které využívají dominantní nástroje, jako jsou UiPath anebo Blue prism.


RPA nástroj UiPath

 • RPA - UiPath I [RPA_UIP_INTRO]
  Poznejte jeden z dominantních RPA nástrojů, UiPath. Na tomto třídenním kurzu získáte všeobecné znalosti o principech a možnostech vývoje robotů pro jednoduché až středně složité procesy.
 • RPA - UiPath II [RPA_UIP_ADV]
  Jste v této oblasti už pokročilí? Chtěli byste plynule navázat na kurz UiPath I? Po dobu čtyř dní nahlédnete na nástroj UiPath z pohledu kontrolora, který je zodpovědný za provoz. Objevíte pokročilejší principy a možnosti vývoje robotů + novinky z hlediska cloudového řešení.
 • RPA - UiPath III [RPA_UIP_FRA]
  Máte zájem rozšířit své znalosti nad rámec základů UiPath? Obohaťte své základní znalosti vývoje o oblasti databáz, OCR, RegEx, Web-automation, Reusable components (Library), Framework, Orchestrator (tenancy, CRON expression, Swagger API...) a dokumentace (SDD/DSD)

RPA nástroj Blue prism

 • RPA - Blue prism I [RPA_BP_INTRO]
  Tento kurz je zaměřený na jeden z nejrozšířenějších a nejúspěšnějších RPA nástrojů, Blue prism. Budete se zaobírat analýzou a vývojem procesů, základními funkcionalitami tohoto nástroje a možnostmi vývoje robotů pro jednoduché procesy.
 • RPA - Blue prism II [RPA_BP_ADV]
  Máte už předcházející zkušenosti s Blue prism? Rozšiřte své znalosti a zefektivněte svou práci. Čekají na vás pokročilé postupy automatizace, funkcionality a možnosti vývoje. Pozornost kurzu bude směřovaná na Control Room, Debugging a práci a dokumentací v RPA.