Konference JSDays 2023 Počítačové školy GOPAS letos proběhne hybridně 29. března. Bude se konat v Praze, sledovat ji můžete i v online streamu a určená je zejména pro JavaScript vývojáře, front-end programátory a samozřejmě také pro ty, kteří se o JavaScript a související technologie zajímají.

„JavaScript je jedním z nejpoužívanějších programovacích jazyků na světě. Není tedy divu, že je v současné době jednou z nejžádanějších dovedností v oblasti vývoje webových stránek. Je třeba vyvíjet aplikace využitelné jak na počítačích a tabletech, tak i na chytrých telefonech a dalších smart zařízeních. Na konferenci pak zazní témata, která shrnují základy a rozšiřují je až k aktuálním mezím – jako jsou bezpečnostní analýzy zdrojového kódu nebo jak nerozbít web pro vyhledavače,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel počítačové školy GOPAS.

„Konference v letošním roce proběhne hybridně, živě v Praze a online se může připojit kdokoli. Zejména počítáme s hojnou účastí slovenských IT odborníků, kteří jsou i mezi přednášejícími,“ dodává.

A na jaké přednášky se můžete těšit? Keynote: Novinky v Javascriptu, dále pak OAS jako kontrakt mezi JS a serverem, SPA na platformě .NET, Performance a boj s dlouho běžícím Javascriptem nebo Úvod do Azure Apps Service pro JavaScript vývojáře. Mezi experty nebudou chybět například Fáris Ismail, Willi Lazarov, Miroslav Holec, Pavel Ungr či Štěpán Bechyňský.

Konference bude jednodenní a nabídne celkem 12 přednášek desíti předních českých a slovenských odborníků. Účastníci budou mít ještě po dalších 10 dní k dispozici archiv všech přednášek.

Podrobné informace o konferenci najdete na jejích stránkách: www.jsdays.cz, www.jsdays.sk