Čeká nás 10. ročník československé bezpečnostní konference HackerFest 2022!

Konference o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby a o tom, jak se před nimi chránit.

Uvidíte a uslyšíte 8 přednášek od 8 přednášejících, budete mít možnost diskutovat s odborníky a kolegy z obru naživo, a to v prostorách kina CineStar Černý Most v Praze.

Konference je určena zejména pro CIO, IT ředitele a manažery, IT Security manažery, bezpečnostní specialisty a všechny zájemce o téma IT bezpečnost, hacking a etický hacking.

Konference proběhne v hybridní podobě. Zúčastnit se můžete fyzicky v Praze a nebo se připojit online z pohodlí vašeho domova. Všechny přednášky budou online streamované z konferenčního sálu v Praze a všichni účastníci obdrží 7denní přístup do archivu přednášek.

Místo konání

CineStar Černý Most
OC Černý Most, Chlumecká 765/6, Praha 9

Jaká je kapacita?

Maximální počet účastníků na fyzické konferenci je omezen na 350 osob. V online omezení není.

 

Kdo na konferenci vystoupí?

 
      William Ischanoe

Rád se zabývá vším, co někdo zapomněl zašifrovat, Windows komponentami z pohledu bezpečnosti, autentizací, PKI, IPSecem a WiFi.

       
Roman Kümmel

Penetrační tester, bezpečnostní konzultant a lektor počítačové školy Gopas zaměřující se hlavně na bezpečnost a hacking webových aplikací.

 
           Lubomír Ošmera                                

Lektor, konzultant a architekt v oblasti Microsoft technologií. Jeho primární zaměření je bezpečnost Microsoft světa (cloudového i onprem). Implementuje bezpečnostní technologie jak do malých společností, tak do mezinárodních korporací.

 

          Michael Grafnetter                          

Specialista na infrastrukturní bezpečnost, Microsoft Azure a Windows PowerShell. Je autorem unikátní sady nástrojů DSInternals, která je určena pro auditory a penetrační testery Active Directory.

             Martin Haller                                       

S využitím standardních i nekonvenčních řešení se snaží přinést co nejlepší zabezpečení malým a středním firmám a vyrovnat tak nerovnováhu sil mezi útočníky a obránci. O nové znalosti a zkušenosti se dělí na svém blogu https://martinhaller.cz .

Přednášející a program konference průběžně doplňujeme a veškeré informace naleznete na www.hackerfest.cz.