Co nás čeká v roce 2022?

středa 22. prosince 2021

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a za zájem o naše kurzy v roce 2021! Děkujeme Vám i za to, že v této době máte stále zájem o vzdělávání - ať už formou ONLINE nebo se k nám i přes všechna opatření zastavujete osobně. Ať už bude situace v dalším roce jakákoli, budeme pro Vás nadále připravovat nové kurzy, pořádat naše populární konference, a hlavně, budeme se na Vás těšit! Za celý tým GOPAS Vám přejeme všechno nejlepší do nového roku 2022!

Co připravujeme?

IT Rána s GOPASem

IT Ráno s GOPASem aneb ráno plné jedniček a nul. O co jde? IT Rána jsou hodinu dlouhé webináře, které budou zcela zdarma. Webinář povede vždy jeden z našich TOP lektorů, který se zaměří na vybrané IT téma. A proč jsme se pro to rozhodli? Chceme, aby byly užitečné informace dostupné každému. Chceme Vám pomoci zorientovat se více v dané problematice a dát Vám možnost ptát se lektora "na živo". Webináře budeme pořádat jednou či dvakrát měsíčně.

Chcete se zúčastnit prvního IT Rána? Naší premiéru odstartuje odborník na kybernetickou bezpečnost, Ondřej Ševeček s tématem Spyware - vykrádání uživatelského prostředí správců. Aktuální program najdete zde.

Hybridní konference

Jedním z důvodů, proč máme rádi konference na živo, je možnost diskutovat nad tématy přednášek tváří v tvář. Věříme, že nám to situace po dvouleté pauze opět umožní a že se již příští rok uvidíme osobně. Proto pro vás připravujeme Power BI Day (7. dubna), naši největší konferenci TechEd (16. - 18. května) a HackerFest (19. - 21. září) právě v hybridní podobě. Konferencí se můžete zúčastnit osobně, pokud jste si však oblíbili ONLINE přenosy, také o nic nepřijdete. Tyto konference budete moci sledovat i live z pohodlí vašeho domova.

Online konference 

Na základě našich dotazníků víme, že polovina účastníků našich konferencí preferuje ONLINE podobu. Rozhodli jsme se proto, že některé konference necháme čistě v ONLINE podobě. O jaké konference se jedná? Třeba JSDays, která se bude konat 17. února.

Seznam online i hybridních konferencí na rok 2022: 

  • JSDays (ONLINE 17. února)
  • PowerBI Day (Hybridně 7. dubna)
  • TechEd (Hybridně 16. - 18. května)
  • HackerFest (Hybridně 19. - 21. září)
  • JavaDays (Podrobnější informace připravujeme)

 Těšíme se na Vás!