Business Intelligence kurzy na další měsíc

pondělí 1. března 2021

V návaznosti na naši úspěšnou Power BI Day konferenci jsme pro vás připravili 7 kurzů s nejbližšími termíny z oblasti Power BI, na kterých si můžete rozšířit své dosavadní znalosti.

Po rozkliknutí jednotlivého kurzu uvidíte všechny vypsané termíny na daný kurz. Zatím vše online.

Analýza dat nástrojem a službou Power BI [MOCDA-100]
Účastníci tohoto kurzu se seznámí s nástrojem Power BI Desktop a službou Power BI a naučí se je používat pro analýzu a vizualizaci dat, včetně pokročilých možností sdílení reportů v rámci organizace a možností vhodného zabezpečení dat.

Za hranice Excelu I. [MSEXNL]
Využíváte excel na denní bázi a chcete se naučit tvořit pokročilé analýzy bez nutnosti cokoliv programovat? Pak je zde pro vás určen kurz Za hranice Excelu I.

DAX v doplňku Power Pivot [DAXPP]
Kurz DAX v doplňku Power Pivot vás naučí podrobně porozumět novému typu funkcí v excelovském doplňku PowerPivot.

Microsoft SQL Server 2016 – implementace datového skladu [MOC20767]
Na tomto kurzu budou účastníci seznámeni s postupem návrhu a nasazení datového skladu na platformě Microsoft SQL Server. (Tento kurz bude k 31. prosince 2021 zrušen a nahrazen GOC 645 a GOC 646)

Microsoft Power BI Desktop - pokročilé techniky [PBID2]
Máte pomalé Power BI reporty i na výkonnějším stroji? Nebo se Vám zobrazují různá chybová hlášení? Přijďte na kurz Microsoft Power BI Desktop - pokročilé techniky, a probereme záludnosti Power BI.

Microsoft Power BI Desktop [PBID]
Potřebujete rychle a efektivně tvořit interaktivní firemní reporty? Rádi Vás to naučíme na kurzu Microsoft Power BI Desktop.