BABOK (Business Analysis Body of Knowledge) je uznávaným standardem pro profesionály v oblasti business analýzy. Jedná se o sbírku znalostí a praktik v oblasti business analýzy, která je vydávána International Institut of Business Analysis [...]
  • BEBABOK
  • Délka 3 dny
  • 30 ITK bodů
  • 1 termin
  • Praha (23 990 Kč)

    Brno (na vyžádání)

    Bratislava (1 043 €)

BABOK (Business Analysis Body of Knowledge) je uznávaným standardem pro profesionály v oblasti business analýzy. Jedná se o sbírku znalostí a praktik v oblasti business analýzy, která je vydávána International Institut of Business Analysis (IIBA). Školení je zaměřeno na praktické procvičení dovedností v business analýze a návrhu řešení a zároveň aplikací konceptů a metod BABOKu. Každý školící den:

se procvičuje jedno konkrétní zadání a zpracovává se analýza a návrh řešení v kontextu BABOKu.

je poskládán z interaktivních cvičení a praktických projektových úkolů, které účastníci řeší v průběhu v týmech 2-4 účastníků.

je doplněn o vybrané teoretické prezentace pro doplnění informací a definic nutných pro školení.

»

Lektor/Lektoři s účastníky průběžně posuzuje zpracování návrhu řešení, poskytuje zpětnou vazbu a společně všichni hodnotí a prezentují výsledky jednotlivých týmů.

Na tomto školení typicky probíhá velmi intenzivní diskuse, která vede k hlubšímu pochopení problematiky u posluchačů. Z tohoto důvodu je možné školení provést pouze on-site formou.

Aktuální nabídka
Školicí místo
Jazyk kurzu

Uvedené ceny jsou bez DPH.