Absolvujte Microsoft Akademii za zvýhodněnou cenu!

čtvrtek 26. září 2019

 

Microsoft Akademie je nový exkluzivní vzdělávací program zaměřený na moderní cloudové služby a hybridní prostředí. Akademie je rozdělena na Azure akademii a Microsoft 365 akademii. Tyto 2 cloudové technologie doslova ovládly a změnily nejen IT, ale mění celý pracovní svět. Moc dobře to vědí i firmy, které experty na Azure a Microsoft 365 hledají čím dál tím obtížněji.

Chopte se jedinečné příležitosti a staňte se expertem v jednom z nejperspektivnějších a nejrychleji rostoucích oborů současnosti!

microsoftacademy-600x250.png

Microsoft Akademie vám nabídne:

  • 4 jednodenní školení v celkové hodnotě 25 000 Kč jen za 4 000 Kč (bez DPH) - rozdíl ceny je sponzorován partnery Akademie, společnostmi GOPAS, MicrosoftAT ComputersSWS a TechData
  • Obsah, na kterém se podíleli špičkoví odborníci na danou problematiku, jako např. Vladimír Mužný, Jiří Činčura, Marek Chmel, Kamil Roman, Lukáš Brázda, Lubomír Ošmera a mnoho dalších, které můžete znát ze školení v GOPASu a našich IT konferencí TechEd-DevConG2B•TechEdHackerFest...
  • Voucher na certifikační zkoušku
  • Kariérní roadmapu jak se stát expertem v dané oblasti
  • Informační platformu, kde s dalšími studenty z vašeho tracku můžete sdílet znalosti a hledat řešení
  • Elektronickou brožuru s informacemi o Microsoft 365 a Azure, včetně krátkých demo videií a demo scriptů

...a mnoho dalšího!
 

Pro koho je určena

Většina tracků je určena pro technické role jako administrátor, architekt, datový analytik, vývojář. Nicméně i méně technické role jako business manager, team leader a šéf IT najdou pro sebe ideální obsah.
 
Akademie není určena pro úplné začátečníky, předpokládá se základní znalost v dané problematice. Doporučujeme minimálně absolvovat bezplatné online kurzy Microsoft Azure Fundamentals nebo Microsoft 365 Fundamentals.

Zjistit více »


Na Microsoft Akademii se podíleli

vladimir-muzny.png marek-chmel.png lubomir-osmera.png
 Vladimír Mužný  Marek Chmel  Lubomír Ošmera
kamil-roman.png jiri-cincura.png lukas-brazda.png
 Kamil Roman  Jiří Činčura  Lukáš Brázda

Mohlo by vás zajímat

Staňte se profíkem na bezpečnost v cloudu!

Cloud je bezpochyby fenomén dnešní doby. Není se čemu divit, cloudové technologie přivály do IT čerstvý vzduch a staly se jakýmsi milníkem obrovského pokroku IT, který v posledních letech zaznamenáváme jak v pracovním, tak i v osobním životě. A právě všudypřítomností cloudu vyvstává otázka jeho bezpečnosti.
 

Zabezpečení Microsoft Azure

Zbrusu nový pětidenní kurz Microsoft Azure - zabezpečení [MOC AZ-500] připravuje k certifikaci AZ-500 a seznamuje studenty s bezpečnostními technologiemi určenými pro ochranu Azure cloudových i onprem systémů. Kurz je složen z obsahu kurzu AZ-500T00. Kurz je vhodný jako příprava k získání titulu Microsoft Azure - Associate: Azure Security Technologies. Zjistit více »
 

Office 365 - hybridní scénáře

Třídenní pokročilý kurz Office 365 - hybridní scénáře [MOC 10984] se věnuje specializovanějším scénářům nasazení cloudového Office 365 v kombinaci s on-prem Exchange, SharePoint a Skype for Business. Témata kurzu se dotýkají také vícefaktorového ověřování pomocí Azure MFA a řeší i Azure Identity Protection a Azure Privileged Access Management. Zjistit více »