Akce 5+1 pro firmy


Zajistěte svým zaměstnancům potřebné Microsoft certifikace výhodně v nové atraktivní nabídce 5+1 pro firmy. Objednejte 5 Microsoft certifikací a my vám k nim dáme 1 ZDARMA jako dárek!


Stále rozšiřujeme kapacitu učeben pro testování, díky čemuž se nám daří neustále snižovat dobu od objednávky ke zkoušce a kromě právě probíhající akce "Absolvujte 5denní MOC kurz a získejte libovolnou certifikační zkoušku zdarma" jsme připravili také něco pro firmy, které chtějí zajistit svým zaměstnancům certifikace Microsoft výhodněji. Pokud i vy chcete být vnímáni jako společnost s garancí vysoké profesionality a odbornosti jejích IT zaměstnanců, neváhejte a využijte této akce!

Jak certifikační zkoušku zdarma získat?
Objednejte u nás 5 Microsoft certifikací a my vám k nim dáme 1 ZDARMA jako dárek! Místo šesti certifikačních zkoušek zaplatíte jen 5! Akce platí pro pražskou i brněnskou pobočku Počítačové školy Gopas. Akce je pro složení zkoušek časově omezena od
1. 1. 2016 do 17. 5. 2016.

Přehled Microsoft certifikací:
Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA)
Microsoft Certified Solutions Developer (MCSD)
Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE)
Microsoft Technology Associate (MTA)
Microsoft Certified Specialist (Specialist)

Kategorie MCP certifikací

mcp_certifikace_2015_gopas_akce_certifikacni_zkouska_zdarma.png

Připravte se na certifikaci s námi

V Počítačové škole Gopas lze certifikační zkoušky nejen skládat, ale také se na ně pečlivě připravit. Můžete využít nejen kurzů doporučených k přípravě na získání certifikátu, ale i samostudijních testů firmy Kaplan SelfTest. Jedná se o knihovny testových otázek ke konkrétním certifikačním zkouškám. V každé knihovně naleznete souhrn podobných otázek, jaké se vyskytují v oficiálních testech společnosti Pearson VUE.

Veškeré informace o přípravě na certifikace, procesu přihlášení, průběhu testování a přípravě k certifikačním zkouškám naleznete ZDE.

Odpovědi na nejčastěji kladené otázky ohledně Microsoft certifikací naleznete ZDE nebo se s vaším dotazem obraťte na administrátory testovacího centra Počítačové školy Gopas prostřednictvím e-mailu: info@gopas.cz nebo na telefonu: +420 234 064 100

AKCE_5-1_ZDARMA_480x250_banner_2_1.jpg
Aktualizováno: 23.02.2016
Publikováno: 16.12.2015