Týdenní workshop Ondřeje Ševečka na téma MS Bezpečnost

čtvrtek 13. ledna 2022

Pro 10 vybraných zájemců jsme přichystali týdenní workshop zdarma, který pořádá náš lektor a expert na kybernetickou bezpečnost Ondřej Ševeček. "Zájemci si budou moci vyzkoušet, zda jsou schopni probojovat se počítačovou sítí z pozice obyčejného uživatele a dosáhnout na metu nejvyšší, tedy Enterprise Admina celého Active Directory forestu", říká Ondřej.

Každý účastník se přihlásí do LABu přes vzdálený přístup ze svého počítače (Jedná se online formu kurzu GLAB007). Následně dostane zadání spolu s návodnými kroky a v průběhu týdne se pokusí najít co nejvíce bezpečnostních chyb. To vše za použití nejmodernějších operačních systémů a bezpečnostních technologií. V případně potřeby bude lektor všem k dispozici na emailu.

Workshop, který je otevřený pouze pro omezený počet zájemců o naše kurzy z oblasti bezpečnosti, slouží jako zábavná forma vzdělávání. Účastníci mají jedinečnou možnost získat vhled do problematiky, která je na kurzech probírána. Rovněž mohou navázat kontakt s lektorem a získat od něj cenné informace. Nečeká se, že by každý účastník byl schopen dostat se na Enterprise admina, podstatné je to zkusit a pobavit se.

Workshop se koná 24. - 28. ledna 2022 ONLINE.

Nestihli jste se přihlásit na online workshop? Nezoufejte, stále se můžete přihlásit na standardní kurz GLAB007 - Capture the Flag.