Slavíme 30. narozeniny

čtvrtek 1. září 2022

Oslavovat budeme ve velkém stylu!

Na co vše se můžete těšit?

Sladké přivítání! Každý účastník kurzu od nás během září dostane malou sladkou pozornost.

Okénko do historie. Až budete odpočívat během kurzu, na chodbě u občerstvení můžete nahlédnout do naší historie. Uvidíte spoustu fotek z uplynulých 30 let. Třeba jak vypadaly učebny v roce 1993, první ročník konference TechEd v roce 2002 nebo naše prostory před rekonstrukcí.

Novinky! Připravili jsme pro Vás také nový merch a speciální GOPAS logo, které s námi zůstane až do konce roku.

Rozhovor. Přečtěte si rozhovor s naším výkonným ředitelem Janem Dvořákem v časopise CIO Business World. Jan se rozpovídal o výhodách i nevýhodách on-line vzdělávání, jak jsme se změnili v průběhu 30 let, jak nás ovlivnila pandemie a co děláme pro to, aby se u nás naši studenti cítili dobře a co nejvíce se naučili. Rozhovor najdete zde.

E-learning zdarma! Po vyplnění hodnotícího dotazníku dostanete přístup k e-learningovému kurzu na stejné úrovni jako byl kurz, který jste absolvovali. Do emailu dostanete odkaz, který bude aktivní 30 dní, během kterých si vytvoříte účet a aktivujete vybraný kurz. Ten Vám bude k dispozici plných 90 dnů. A pokud budete chtít kurz v jiném jazyce, můžete si vybrat angličtinu nebo slovenštinu.*

 

Naše začátky

Ptáte se co bylo na začátku? Celý příběh začal už v roce 1992, kdy jsme odškolili první kurz (SCO Unix) pod hlavičkou GOPAS v budově ČVUT na Karlově náměstí v Praze a získali jsme autorizaci „SCO Authorised Education Centre“. Chvíli na to, v roce 1993, jsme se přestěhovali na naší současnou adresu do Paláce Kodaňská (dnešní 4D Center) ve Vršovicích. Byl nám také udělen titul „Gold Award of the Year 1993" firmou SCO za druhé nejlepší autorizované školicí středisko v Evropě, Asii a Africe. O pár let později, v roce 2002, jsme zorganizovali první ročník největší konference TechEd.

Během let jsme získali důležité autorizace, spousty titulů i zorganizovali zajímavé konference a na všechny jsme opravdu pyšní.

Pyšní jsme i na to, že účastníci kurzů mají u nás plný komfort, a to je pro nás nejdůležitější. Můžete se spolehnout, že Vám nabídneme ty nejlepší služby. Špičkově vybavené učebny, občerstvení během kurzů, oběd zdarma a po absolvování kurzu budete mít k dispozici studijní materiály, nově přístup k e-learningovým kurzů (u vybraných kurzů) a samozřejmě naše garance.

 

Garance GOPAS

Potřebujete vědět, že se kurz opravdu uskuteční? Nebo si nepamatujete vše již z absolvovaného kurzu a rádi byste si ho zopakovali? Nemusíte se bát! Pomůžeme Vám v obou případech. Jak?

Hledáte si kurz, na který byste se rádi přihlásili. Nemůžete ale čekat na potvrzení, zda se opravdu kurz uskuteční? Hledejte kurzy s ikonkou‌  ‌, která zaručuje, že se bude konat ve vypsaném termínu.

Kurz už máte za sebou, ale máte pocit, že byste si ještě potřebovali informace ověřit nebo si prostě chcete pro jistotu kurz zopakovat? U nás se můžete na stejný kurz znovu přihlásit do jednoho měsíce od absolvování!

Odešel Vám zaměstnanec, kterého jste k nám poslali nedávno na kurz? Nemusíte se ničeho bát. Garantujeme k nám můžete poslat nového zaměstnance na stejné školení zdarma.

 

*Platí pro kurzy MSEX1, MSEX2, MSEX3, MSWD1, MSWD2, MSWD3, MSOL1, MSOL2, MSPW1 a MSPW2.