Prodlužte si platnost své certifikace od PeopleCert

čtvrtek 22. června 2023

Prodlužte si platnost své certifikace!

PeopleCert na začátku roku oznámil změnu platnosti certifikací ITIL 4®, PRINCE2® a dalších z jejich portfolia. A teď přichází s jedinečnou nabídkou na prodloužení certifikace díky CPD.

 

Speciální nabídka!

Přihlaste se k ročnímu předplatnému MyAxelos a automaticky získejte prodloužení platnosti certifikátu (certifikátů) až do roku 2026. Získejte tak čas a klid na to, abyste mohli začít přidávat své CPD body (Continuing Professional Development) do svého profilu.

Toto prodloužení bude platit do data zakoupení ročního předplatného v roce 2026, abyste měli plný přístup k trase CPD. Nabídka platí do 31. srpna 2023 (včetně).

 

Co je MyAxelos?

MyAxelos je exkluzivní členský program od PeopleCert, který vám pomůže vyniknout v kariéře, podpoří vaše celoživotní vzdělávací cíle a připraví vás na další certifikaci.

Členové mají přístup k článkům, osvědčeným postupům, případovým studiím a webinářům, které přednášejí odborníci na danou problematiku. Kromě toho můžete najít materiály pro přípravu na zkoušky, spravovat své certifikace a zaznamenávat aktivity CPD, abyste si udrželi svou certifikaci (své certifikace).

Vice se dozvíte o MyAxelos zde.

 

Co je CPD?

Udržujte svou certifikaci aktuální a neustále rozvíjejte své profesní dovednosti zaznamenáváním bodů průběžného profesního rozvoje (CPD) a využíváním možností MyAxelos!

Buďte o krok napřed před konkurencí a urychlete své dovednosti díky certifikovaným dovednostem a znalostem osvědčených postupů tím, že se přihlásíte k odběru služby MyAxelos. Ať už se rozhodnete pro certifikaci, recertifikaci nebo udržování certifikátů prostřednictvím CPD, jsme tu pro vás na každém kroku vaší cesty profesního rozvoje, abychom vám pomohli s jistotou naplnit vaše ambice.

Více o CPD se dozvíte zde.

 

Kdy si musím obnovit certifikaci?

Záleží na tom, zda jste byli certifikováni před červnem 2020 nebo po něm.

Pokud jste byli certifikováni před 30. červnem 2020
Máte čas do 31. srpna 2023, abyste se rozhodli obnovit svou certifikaci (své certifikace) bez ohledu na původní datum udělení.

Pokud jste byli certifikováni po červnu 2020
Budete mít možnost obnovit svou certifikaci (své certifikace) do tří let od původního data udělení.

 


Mohlo by vás zajímat

  • Jsem v kurzu - 50 000 Kč na IT kurzy pro každého! » ZDE
  • Nové termíny webináře IT Ráno ZDARMA » ZDE
  • Plánované IT odborné konference » ZDE
  • Kurzy si můžete zopakovat ZDARMA v rámci GARANCE VĚDOMOSTÍ
  • Získejte výhody z IT Klubu » ZDE