Partner konference JSDays 2023

čtvrtek 9. března 2023

V dnešní době jsme každý den svědky mnoha změn a inovací v oblasti IT, které ovlivňují způsob naší práce a života. Jednou z těchto oblastí je JavaScript. Novinky tohoto programovacího jazyka představíme na hybridní konferenci JSDays 29. března v Praze a ONLINE. V dnešní době jsou programátoři nebo vývojáři potřeba téměř v každé oblasti podnikání. Díky tomuto rychle se rozvíjejícímu oboru vstupuje do světa softwarových technologií mnoho firem a konference jako JSDays se stává ideálním místem pro poznání a představení novinek.

 

Představujeme společnost Betsys, která se stala partnerem konference JSDays.

 

 

Čím se společnost zabývá?

Betsys je největším dodavatelem softwaru pro sportovní sázení ve střední a východní Evropě. Hlavní sídlo najdete v pražském Karlíně, menší hub v Brně a polských Katowicích. Firma má přibližně 140 lidí.  Poskytuje komplexní řadu produktů a služeb pokrývající celé spektrum sázení: kurzové sázení (prematch), live sázení, e-sportové zápasy, virtuální sporty a další.

Hlavní produkt je centrální systém pro provoz sázkové kanceláře. Jedná se o středobod, ve kterém dochází ke zpracování vstupních dat a přepočítávání kurzů. Dále zde probíhá risk management nad sázkami, veškerá transakční logika a evidence hráčů s tím spojená. Produkt je vždy dodávaný customizovaný podle potřeb provozovatele a místních legislativních regulací.

Software pro sportovní sázení je jedním z technologicky nejsložitějších systémů, zejména pokud jde o výkon. Největší výzvou je kombinace vysokých špiček zátěže v průběhu utkání a realtime zpracování velkého množství dat. Jejich tech stack je velmi široký: Golang, PHP, Node.js, Angular, Kotlin Multiplatform, PostgreSQL a další.

Jakými čísly se může Betsys pochlubit?
  • Data od poskytovatelů dostanou na svůj frontend za cca. 60 milisekund.
  • Měsíčně zpracují až 2,6 miliardy API požadavků.

 

 

Betsys s partnerskou přednáškou

JSDays je jednou z nejdůležitějších konferencí v oboru JavaScriptu. Každoročně se na ní představují inovace a řešení v této oblasti. Společnost Betsys má jako partner konference JSDays možnost prezentovat svá řešení a inovace. Tuto společnost bude reprezentovat vývojář Dawid Zbinski s partnerskou přednáškou "Úvod do zpracování obrazu v JavaScriptu".

            

                         

Dawid Zbiński
Úvod do zpracování obrázků v JavaScriptu
 
Tato přednáška vás provede světem zpracování obrázků v prohlížeči.
Prozkoumáme proces skenování obrázků pixel po pixelu a různé techniky, které se používají k jejich zpracování.
Navíc vám ukážeme sílu reálného zpracování obrázků, což v praxi znamená zpracování videa.
Podíváme se na optimalizační techniky, které zajistí efektivní a účinné zpracování.

Přítomnost společnosti Betsys na konferenci umožní účastníkům seznámit se s jejími řešeními a dozvědět se více o její práci a inovacích. Vizí společnosti je být stabilním partnerem se silným zázemím a specializovaným know-how pro vývoj sázkového softwaru.