Nové kurzy programování už od konce srpna

pátek 14. srpna 2020

Připravili jsme pro vás nové kurzy programování v oblíbeném jazyce JavaScript a jeho frameworcích Angularu a Vue.js. Kurzy povedou zkušení lektoři Miroslav Bradič a bratři Fáris a Furát Ismailovi.

Testování JavaScript aplikací [JS_TEST]
Kurz je učen pro programátory, kteří pracují v jazyce JavaScript, a chtějí vytvářet nebo spouštět automatické testy. V průběhu kurzu se naučíte psát testy pro různé druhy JS aplikací, včetně klasických DHTML, React a Angular aplikací, pomocí různých podpůrných knihoven, jako je Mocha, Chai, Karma, Jasmin a Jest.

Vue.js - základní kurz [VUEJS1]
V tomto kurzu se seznámíme s nejnovějším Javascriptovým frameworkem Vue.js. Kurz je zaměřen na pochopení konceptu Vue.js a jeho základní funkcionality. Výsledkem kurzu bude jednoduchá single page aplikace.

JavaScript - ESNEXT [JS_NEXT]
V tomto kurzu se naučíte využívat nejnovějších vlastnosti a funkce poslední verze jazyka Javascript. Jde o velice dynamický jazyk, který každým rokem přináší nové funkce. V tomto kurzu si naučíte zdokonalite vaše schopnosti a naučíte se tvořit aplikace.

JavaScript - Tvorba webových služeb a REST API [JS_WS]
Kurz webových služeb vás naučí vytvářet a zpracovávat webové služby jak na straně frontendu, tak na straně backendu. V kurzu se zaměříte jak na klasické REST API, tak na zpracování realtime dat z web socketů pomocí javascriptové knihovny rxjs.

Architektura aplikací v Angular Nx [ANGULAR_Nx]
V tomto kurzu se naučíte, jak navrhovat architekturu Angular aplikací za použití monorepozitáře a knihovny Nx. Dozvíte se, jak monorepozitáře vylepšují architekturu single page aplikací a jak nejlépe navrhnout vaší frontendovou aplikaci pro co největší škálovatelnost.