Zveme vás na nejznámější bezpečnostní konferenci HackerFest

pátek 13. srpna 2021

Statistiky nás přesvědčují o tom, že počty kybernetických útoků na organizace i jednotlivce v ČR neustále stoupají. Za loňský rok jich přibylo o čtvrtinu, letos podle údajů Policie ČR vzrostl počet nahlášených případů od ledna již více než trojnásobně. Proto musejí mít IT specialisté zaměření na bezpečnost dobrý přehled o tom, čemu se aktuálně mají bránit.

Ten jim poskytne nejznámější bezpečnostní konference HackerFest 2021 ONLINE, která se uskuteční v termínu 23. září 2021.

Na co se můžete těšit?

Těšit se můžete na aktuální přehled nebezpečných podob hackingu a tipy na ochranu Vašich i firemních dat, známé IT Security experty a etické hackery.

Cílem přednášejících bude poskytnout vám přehled o aktuálních kybernetických hrozbách, způsobech, jak se na ně preventivně připravit i konkrétních technikách, které mohou využít ve své každodenní praxi.

Pro koho je konference určena?

Konference je určena zejména pro CIO, IT ředitele a manažery, IT Security manažery, bezpečnostní specialisty, administrátory a všechny zájemce o téma IT bezpečnost, hacking, a etický hacking.