Microsoft ukončuje SATV. Využijte vouchery právě teď

sobota 30. ledna 2021

Software Assurance Training Voucher (SATV) vám umožňuje bezplatné technické školení od společnosti Microsoft. Počet udělených voucherů najdete ve svém účtu na Microsoft Volume Licensing Service Center (VLSC).

1. červenec 2021: Poslední den pro aktivaci voucheru.

1. leden 2022: Poslední den pro uplatnění voucheru na školení (SATV).

Po aktivaci máte dalších 180 dní na to, abyste ho využili na jedno nebo více školení podle vašeho výběru. To znamená, že z vašich voucherů můžete čerpat nejpozději do konce roku 2021.

SATV je možné využít na oficiální kurzy společnosti Microsoft (MOC). Patří sem například kurzy z oblasti M365, MS SQL, Business Intelligence a jiné. Tato školení najdete pouze u certifikovaných partnerů společnosti Microsoft, mezi které společnost GOPAS patří.

Seznam kurzů pro využití SATV voucherů


Jak si můžete uplatnit váš tréninkový voucher?

  1. Zkontrolujte si, zda vaše Microsoft licence obsahuje Software Assurance Training Vouchers.
  2. Zjistěte si, jak optimálně využít váš voucher a který kurz je pro vás ten nejvhodnější.

Kontaktujte nás na info@gopas.cz a vybereme vám kurz ušitý přímo na míru!

IT školící středisko GOPAS ČR je oficiálním MICROSOFT GOLD Learning Partnerem už od roku 2002. Toto ocenění znamená nejvyšší stupeň spolupráce se společností Microsoft v oblasti školení, zajišťující komplexní metodickou a informační podporu.

Taktéž jsme získali ocenění Microsoft’s Partner of the Year.
 

GOPAS.cz

Poskytujeme školení už více než 25 let a naše portfolio tvoří skoro 2200 profesionálních kurzů. Naši lektoři jsou odborníci s několikaletými zkušenostmi, které vám rádi předají, a poradí vám, jak se ve vaší práci ještě více zlepšit. Naše kurzy probíhají v Online Live formě v českém, ale i anglickém jazyce.