Manažerská konference ManDayIT již v červnu

sobota 8. května 2021

Manažerská konference ManDayIT 2021 ONLINE má své oficiální datum a to 8. června 2021 od 9:00.

Posledních 12 měsíců zažíváme dost radikální změnu podmínek, za kterých pracujeme a žijeme. To sebou přináší otázku, zdali to, co jsme používali a dělali v minulosti bude použitelné i v budoucnosti. Platí to samozřejmě jak pro soukromý život, tak i pro ten pracovní.

V oblasti řízení IT se často využívají různé standardy, rámce (frameworks) a doporučení (best practices). Nabízí se otázka, zda jsou přežité, nebo ne. Pojďme si společně udělat malou inventuru toho, co máme k dispozici a pojďme se v rámci jednotlivých přednášek podívat, co a za jakých podmínek použitelné je a co už není.

 

ManDayIT je česko-slovenská manažerská konference s nejvýznamnějšími českými, slovenskými, ale i zahraničními odborníky na téma, jak efektivně řídit vaši IT společnost. A právě to nám zajistí pouze velmi výkonná IT organizace. Pokud se chcete dozvědět, co to znamená a co pro to musíte udělat, jste tady správně.

Přijďte načerpat cenné informace z oblasti COBIT, DevOps, nebo ITIL procesů, které by měli mít dnešní IT manažeři v malíčku, a které jsou rovněž považovány za klíčové při výkonu jejich práce.

Konference je určená především pro CIO, vedoucí provozu IT, šéfy velkých projektů a všechny, kteří se zabývají IT procesy a optimalizací poskytování IT služeb.

K dispozici bude i bezplatný 7denní archív záznamu přednášek a LIVE CHAT se speakry.

Pro úplný program a více informací se podívejte na náš web www.manday.it