V jednodenním pokročilém kurzu se do detailu seznámíte se specifikami licenčních podmínek společnosti Microsoft, určenými především pro partnery společnosti Microsoft a pro ty, co software společnosti Microsoft aktivně obchodují. Do detailu se [...]
  • MPL2
  • Délka 1 den
  • 0 ITK bodů
  • 5 termínů
  • Praha (7 900 Kč)

    Brno (na vyžádání)

    Bratislava (340 €)

V jednodenním pokročilém kurzu se do detailu seznámíte se specifikami licenčních podmínek společnosti Microsoft, určenými především pro partnery společnosti Microsoft a pro ty, co software společnosti Microsoft aktivně obchodují. Do detailu se budeme zabývat specifikami a pravidly programů SPLA, CSP, ISV, ale i licenčními pravidly v rámci partnerského programu společnosti Microsoft (MPN IUR). V pozadí nezůstanou ani specifika běžného prodeje licencí společnosti Microsoft z pohledu obchodního partnera, dozvíte se kdo, kdy a za jakých podmínek je za co zodpovědný.

»

Kurz je zamerený na poskytovatele služeb, outsourcingové spolecnosti, IT konzultanty a odborníky, softwarové architekty a prodejce software.

Detailní seznámení s problematikou speciálních smluvních a programových rámců pro partnery společnosti Microsoft, kteří aktivně prodávají produkty a služby společnosti Microsoft, nebo na jejich základě vytváří a poskytují služby vlastní. Kurz vás provede praktickými scénáři uplatnění těchto smluv a programů, stejně tak, jako možnostmi partnerského programu společnosti Microsoft a jeho benefitů, včetně software pro vlastní využití.


Znalost prodejních kanálů pro software společnosti Microsoft, obecná znalost produktového portfolia společnosti Microsoft a zkušenosti s aktivním prodejem produktů a služeb společnosti Microsoft. Pro bezproblémové absolvování tohoto kurzu je vhodné absolvovat kurz "Správa a evidence licencí v souladu s licenční politikou společnosti Microsoft" a především kurz "Licenční podmínky produktů společnosti Microsoft", na který pokročilý kurz přímo navazuje.

Studijní materiál Microsoft.

1. Základní přehled a orientace v licenčních smlouvách a dokumentech
2. Licenční podmínky smlouvy SPLA
3. Produktové licenční podmínky v rámci smlouvy SPLA
4. Licenční podmínky v rámci programu CSP
5. Licenční podmínky v rámci partnerského programu MPN
6. Licenční podmínky v rámci programu ISV
7. Multilicenční smlouvy
8. Specifika licenčních podmínek z pohledu obchodního partnera

Aktuální nabídka
Školicí místo
Jazyk kurzu

Uvedené ceny jsou bez DPH.