Kurz ECSA - dvojitá porce hackingu

pondělí 8. července 2019

Školení EC-Council Certified Security Analyst se dočkalo zajímavého rozšíření. Kurz vedený Williemem Ischanoe (patron konference HackerFest a PM kurzů hackingu) nyní obohacuje o své mnohaleté zkušenosti penetračního testera Roman Kümmel (penetrační tester a lektor kurzů IT Security). V rámci jednoho kurzu tak získáte cenné informace a příležitost načerpat znalosti od obou lektorů.

Jak rozpoznat hlavní hacking rizika ve vaší firmě

Školení EC-Council Certified Security Analyst [ECSA] je pokročilé hacking školení vhodné pro absolventy kurzu Certified Ethical Hacker v11 [CEHv11]. Na tomto školení se naučíte analytickou stránku etického hackingu, kdy hlavní motivací je sestavení finální analýzy a reportingu ze všech nástrojů a technik, které jsme si představili na kurzu CEH11.

Během tohoto velmi intenzivního školení se naučíte rozpoznávat hlavní rizika a vytvářet vhodná doporučení pro IT politiky, která mají za cíl odstraňování těchto rizik. Naučí se navrhovat komponenty zabezpečení a zavádět metodiku jejich testování pro co nejúčinnější ochranu před hackery.