Konference HackerFest 2019 VYPRODÁNA!

pátek 12. července 2019

Největší IT Security a Hacking událost tohoto roku je kompletně vyprodána! Více než 350 účastníků se už teď může těšit na den nabitý přednáškami od uznávaných IT Security expertů, jakými jsou William Ischanoe, Roman Kümmel, Michael Grafnetter, Martin Haller a další. Pomyslnou třešničkou na dortu bude známá penetrační testerka Paula Januszkiewicz, která patří mezi přední speakery na mezinárodních konferencích TechEd.Témata, která budí nadšení i obavy
Zvykem konference HackerFest 2019 je přiblížit, upozornit a varovat před aktuálními hrozbami a nejnebezpečnějšími praktikami současných hackerů. Nejinak tomu bude i letos.

Penetrační tester Roman Kümmel během své přednášky na konferenci HackerFest 2019 popíše průběh jednoho pentestu, při kterém byla testována bepečnost webové stránky postavené na nejrozšířenějším systému WordPress. Na přednášce účastníci uvidí, jak použití nevhodného (dokonce placeného pluginu) dokáže zcela znehodnotit bezpečnost kompletně celé aplikace a jak je proto důležité si každý doplněk před jeho použitím důkladně prověřit.

Spoluzakladatel společnosti PATRON-IT s.r.o., Martin Haller, poskytne na své přednášce s názvem "Co antivirus nevidí, IT správce se nedozví" menši retrospektivu ve světě IT Security. Před pár generacemi operačních systémů a ne tak mnoha lety - to byla totiž vážně skvělá doba! Uživatelé na svých počítačích běžně antivirus nepouživali. A hackeři se nemuseli omezovat, jaký nástroj k útoku použijí. Jenže dnes jsou veřejně dostupné nástroje nepoužitelné a každý hacker si piplá svojí sadu nedetekovaných nástrojů. Na přednášce vám Martin Haller ukáže, jak se skrývá útok před zraky antiviru. Protože co antivirus nedetekuje, to nezastaví a IT správci neoznámí.

ID:IOT
Neméně zajímavou bude i přednáška patrona konference Williama Ischanoe, který na své přednášce s pracovním názvem ID:IOT zabrouzdá pod povrch současného fenoménu internetu věcí. Fatálních 10 symptomů, kdy si myslíte, že jste byli hacknuti následně ukáže mezinárodně uznávaná bezpečnostní expertka Paula Januszkiewicz, která nás potěší kromě své přednášky na konferenci HackerFest 2019 i exkluzivním seminářem Security Day 2019, který se bude konat hned druhý den po HackerFestu.