Jakou budoucnost v oblasti vzdělávání přinesou produkty technologického leadera, společnosti Microsoft?

středa 4. listopadu 2020

Asociace LLPA (Leading Learning Partners Association), která sdružuje 32 významných školicích středisek z celého světa a jejíž součástí je i GOPAS ČR a GOPAS SR, vás 9. a 10. června zve na ONLINE konferenci Global Cloud Skills v-Tour.

Konference je určena pro kohokoli zapojeného do nových technologicí v oblasti vzdělávání. Program je navržen tak, aby co nejvíce zaujal vedoucí pracovníky, HR manažery, technické ředitele, IT oddělení, Azure leadry nebo IT, cloud, Data & AI Developery.

A my, jakožto jeden ze zakládajích členů této asociace budeme u toho!

Jan Dvořák, výkonný ředitel GOPASu se ujme slova v sekci The Cloud Certification Circle - Evaluating Learning and Measuring ROI.

Konference bude celá o vzdělávání…

Chtěli byste se od světoznámých řečníků dozvědět, jak vypadá budoucnost vzdělávání v organizacích a jak mohou tyto firmy využít nové technologie, aby nezůstávali pozadu?

Čekají na vás témata jako:

  • Příležitosti v cloudu
  • Technické dovednosti pro podnikání
  • Odemkněte svůj cloudový potenciál
  • Jak Azure a digitální transformace znamenají převrat ve způsobu, jakým pracujeme
  • Jak dovednosti založené na rolích nadále ovlivňují úspěch
  • Cesta k budoucnosti
  • Jak spolehlivě plánovat, provádět a implementovat

Konference je zdarma a stejně jako u našich GOPAS konferencí, i zde se můžete ptát online řečníků na cokoli chcete. Prohlédněte si, kdo na konferenci vystoupí a o čem bude řeč.

"Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, digitální transformace je méně o technologii a více o lidech." Můžete si do značné míry koupit jakoukoli technologii, ale vaše schopnost přizpůsobit se ještě digitálnější budoucnosti závisí na rozvoji nové generace dovedností, překonání rozdílu mezi nabídkou a poptávkou talentů a na zabezpečení vašeho vlastního i ostatních potenciálu do budoucna.

Více informací a možnost registrace zdarma: www.c3events.vfairs.com/