Gold partnerem konference TechEd je EPAM Systems

pátek 5. května 2023

Největší československá konference o IT je určena IT a databázovým specialistům, vývojářům, bezpečnostním odborníkům a všem, co chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech v oblasti produktů Microsoft a IT.

Jsme moc rádi, že tento rok se stala Gold Partnerem technologická společnost EPAM Systems!

 

Gold partner konference

EPAM Systems, Inc. je globální technologická společnost, která poskytuje služby spojené s digitální transformací, softwarovým inženýrstvím a digitálním platformním inženýrstvím. Společnost byla založena v roce 1993 a od té doby si získala velkou reputaci v oblasti technologických služeb. EPAM má sídlo v USA a pobočky v různých zemích po celém světě, včetně České republiky.

EPAM se specializuje na vývoj softwaru, digitální transformaci, testování a provoz, cloudové technologie, big data a umělou inteligenci a další oblasti. Společnost poskytuje svým zákazníkům špičkové technologické řešení a pomáhá jim inovovat a růst. EPAM spolupracuje s mnoha známými značkami v různých průmyslových odvětvích, jako jsou finanční služby, zdravotnictví, cestovní ruch, automobilový průmysl a mnoho dalších.

 

Partnerská přednáška

TechEd je jednou z nejdůležitějších konferencí roku. Každoročně se na ní představují inovace a praktické zkušenosti. Společnost EPAM má jako partner konference TechEd možnost prezentovat svá řešení a inovace. Tuto společnost bude reprezentovat Mikhail Khviadchenia s přednáškou "Odemykání nových možností s Azure Arc: Nejnovější funkce pro Hybridní a Multicloudovou správu".

                 

Mikhail Khviadchenia
Odemykání nových možností s Azure Arc: Nejnovější funkce pro Hybridní a Multicloudovou správu
 
Přednáška se zabývá nejnovějšími aktualizacemi a funkcemi služby Azure Arc od společnosti Microsoft
a tím, jak umožňuje organizacím spravovat jejich hybridní, cloudová a kontejnerová prostředí s větší agilitou a efektivitou.
Na přednášce se dozvíte novinky z Azure Arc, jako je například podpora pro Azure Private Link,
nové možnosti správy zásad a integrace s Azure Policy a Azure Monitor.

 

Sledujte nás!

Nezapomeňte si zajistit své místo na konferenci TechEd, která se už kvapem blíží! Pro více informací o programu, řečnících a registraci nás sledujte na sociálních sítích a na našich oficiálních webových stránkách www.teched.cz

 


Mohlo by vás zajímat

Jsem v kurzu - kurzy, na které vám přispěje MPSV až 82%! » ZDE
Nové termíny webináře IT Ráno ZDARMA » ZDE
Plánované IT odborné konference » ZDE
Kurzy si můžete zopakovat ZDARMA v rámci GARANCE VĚDOMOSTÍ
Získejte výhody z IT Klubu » ZDE