Gold partner konference TechEd 2022

pondělí 2. května 2022

O konferenci

Už 17. května proběhne dlouho očekávaná konference TechEd 2022. Čekají Vás 3 dny ve světě informačních technologií. Konference zahrnuje 38 přednášek, na kterých zazní témata ze současných a budoucích trendů v oblasti produktů Microsoft a IT. Dozvíte se, co je nového v C#, Microsoft SQL Serveru, Microsoft Azure či v .NETu.

Představujeme Vám našeho Gold partnera konference, který nás podporuje a pomáhá k tomu, aby se celá událost mohla uskutečnit. 

Gold partnerem konference se stala společnost EPAM

EPAM je americká společnost, která se specializuje na vývoj služeb, inženýrství digitálních platforem a design digitálních produktů. Je jeden z největších světových výrobců zakázkového softwaru a poskytovatelů poradenství. Podnikat začali se třemi zaměstnanci, nyní společnost působí ve 40 zemích světa. Jednu z jejich poboček najdete i v Praze, odkud zajišťují podporu zákazníkům z celého světa.

Za společnost EPAM na konferenci vystoupí Mikhail Zemskov, software engineer a certifikovaný Azure developer, a to s přednáškou Managing Identity with Microsoft Azure.

 

Managing Identity with Microsoft Azure 
A way to secure your applications, and reduce security management effort.

Jsme rádi, že se společnost EPAM stala součástí konference a děkujeme jí za celkovou podporu.