Generální partner konference Power BI Day 2023

úterý 18. dubna 2023

Power BI Day je konference zaměřená na Power BI, která se bude konat 27. dubna 2023 v Praze a ONLINE. Konference je určena datovým analytikům, finančním manažerům a všem, kteří pracují s daty a reporty na pokročilé úrovni.

Naším hlavním cílem je poskytnout profesionálům a nadšencům do Power BI příležitost získat cenné informace a zkušenosti od nejlepších odborníků v oboru.

 

Generální partner konference

Generálním partnerem konference Power BI Day 2023 s estala společnost Millennium. Velmi nás těší, že spolupracujeme s takto inovativní a moderní společností.

 

O společnosti

Millennium je jednou z inovativních IT společností s dlouholetými zkušenostmi. Již více než 20 let poskytuje svým zákazníkům a obchodním partnerům kvalitní služby na míru.

Posláním společnosti Millennium je pomáhat firmám a institucím v jejich digitální transformaci pomocí moderních řešení společnosti Microsoft a ukázat jim, že to není jen prázdná fráze.

Společnost Millennium působí na slovenském i českém trhu, a je součástí mezinárodní skupiny Soitron. Pomáhá zákazníkům z řad středních a velkých firem a veřejných institucí především v oblasti CRM, portálových a podnikových aplikačních řešení založených na produktech a technologiích společnosti Microsoft.

 

Sledujte nás!

Nezapomeňte si zajistit své místo na konferenci Power BI Day, která se už kvapem blíží! Pro více informací o programu, řečnících a registraci nás sledujte na sociálních sítích a na našich oficiálních webových stránkách www.powerbiday.cz.

 


Mohlo by vás zajímat

Jsem v kurzu - kurzy, na které vám přispěje MPSV » ZDE
Nové termíny webináře IT Ráno ZDARMA » ZDE
Plánované IT odborné konference » ZDE
Kurzy si můžete zopakovat ZDARMA v rámci GARANCE VĚDOMOSTÍ
Získejte výhody z IT Klubu » ZDE