CybeReady zvyšuje povědomí o bezpečnosti, která funguje

pondělí 2. října 2023

V dnešní době, kdy jsou kybernetické hrozby stále sofistikovanější a častější, je důležité, aby organizace věnovaly dostatečnou pozornost své kybernetické bezpečnosti. Jednou z předních společností, která v tomto ohledu vyniká, je CybeReady.

 

O společnosti CybeReady

CybeReady je izraelská technologická společnost založená v roce 2015. Od té doby si společnost získala pozornost a uznání v rámci globálního kybernetického průmyslu. CybeReady kombinuje datovou vědu s pokročilou automatizací, aby vytvořila poutavý vzdělávací zážitek pro zaměstnance a umožnila organizacím poskytovat úspěšná a bezproblémová školení.

 

Unikátní metoda výuky

Jedním z klíčových faktorů úspěchu společnosti CybeReady je její jedinečná výuková metoda. CybeReady nabízí dynamické a personalizované školení, které se přizpůsobuje specifickým potřebám každé organizace.

 

SIMULACE PHISHINGU

Průběžné simulace phishingu trénují zaměstnance, aby dokázali odhalit phishingové útoky a vyhnout se jim. Obsah se automaticky přizpůsobuje na základě výkonnosti a polohy zaměstnanců (v 38 jazycích). Výsledkem je účinná stabilní změna chování zaměstnanců.

CybeReady - Simulace phishingu (CRE_BLAST)

 

POVĚDOMÍ O BEZPEČNOSTI

Do schránek zaměstnanců jsou průběžně zasílány útržky informací a vědomostní kvízy, které vytvářejí krátké (30sekundové) poutavé vzdělávací zážitky.

CybeReady - Povědomí o bezpečnosti (CRE CAB)

 

ŠKOLENÍ O DODRŽOVÁNÍ PRAVIDEL

Jako dokonalý doplněk k samostatné školicí platformě CybeReady vám AuditReady usnadní dosažení, udržení a prokázání shody. Automaticky zasílá zaměstnancům povinný bezpečnostní obsah, sleduje, jak školení absolvují, a generuje zprávy na jedno kliknutí.

CybeReady - Školení o dodržování pravidel (CRE_AR)

 

Try&Buy model

Společnost CybeReady nabízí jedinečný model Try&Buy, který umožňuje společnostem vyzkoušet produkt zdarma s tím, že pokud produkt přinese výsledky, musí si jej společnost zakoupit.

Nejdůležitější vlastnosti produktu

Inovativní řešení: CybeReady využívá pokročilou umělou inteligenci a robotiku. To znamená, že jejich produkt je na trhu jedinečný a dokáže odhalit potenciální hrozby, které by jiné systémy mohly přehlédnout.

Pohodlné řešení: Jednou z největších výhod je, že tento produkt je ideálním řešením pro podniky, které chtějí zvýšit své zabezpečení bez velkých investic.

Zaručená změna: Společnost CybeReady slibuje, že během jednoho roku dokáže snížit plochu útoků až o 95 %.


Výsledky a úspěchy

Mnoho organizací, které využívají služeb této společnosti, hlásí výrazné zlepšení své schopnosti odhalovat kybernetické hrozby a reagovat na ně. Snižuje se tak riziko úspěšného kybernetického útoku a poskytuje se lepší ochrana důvěrných informací a dat.Společnost CybeReady je jasným lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti a její jedinečný přístup ke vzdělávání zaměstnanců přináší výsledky. V dnešní době, kdy kybernetické hrozby představují pro organizace stále větší nebezpečí, je nezbytné mít k dispozici silnou obranu. Kurzy CybeReady jsou správnou volbou pro organizace, které chtějí předcházet kybernetickým hrozbám a chránit svá data.

 


Mohlo by vás zajímat

  • Jsem v kurzu - 50 000 Kč na IT kurzy pro každého! » ZDE
  • Nové termíny webináře IT Ráno ZDARMA » ZDE
  • Plánované IT odborné konference » ZDE
  • Kurzy si můžete zopakovat ZDARMA v rámci GARANCE VĚDOMOSTÍ
  • Získejte výhody z IT Klubu » ZDE