Commerzbank je generální partner letošních JavaDays

neděle 30. října 2022

Na největší konferenci pro milovníky Javy letos uvidíte přednášku „Development in Commerzbank Counterparty Risk Cluster“ od generálního partnera Commerzbank. Přednášet budou Abhishek Abrham (Senior Developer, Product Development) a Tomáš Buriánek (Chapter Lead, Counterparty Risk Cluster).

V přednášce se dozvíte, jak zajišťují efektivní Conterparty Risk Cluster (zjištění úrového rizika protistrany) a jaké jsou novinky v tomto oboru. Za tímto účelem se banky vždy spoléhaly na statistické modely (zejména scoringové modely), avšak dnes, s pomocí algoritmů strojového učení, jsou jejich předpovědi budoucího splácení mnohem spolehlivější. 

Commerzbank působí na českém trhu od roku 1992 a je strategický partner pro mezinárodní i tuzemské business aktivity pro středně velké a velké firmy na českém i německém trhu. Je lídrem na trhu korporátního bankovnictví v Německu a v Evropě, a patří k předním hráčům na kapitálovém trhu.

Konference JavaDays nabídne nejnovější informace a poznatky o zásadních novinkách nejvyužívanější platformy Java. Sedmý roční se bude konat 9. a 10. listopadu 2022 v Praze a proběhne hybridní formou – je možné se zúčastnit fyzicky nebo se připojit k přenosu online.