Charitativní IT konference pro oběti záplav ve Slovinsku

středa 16. srpna 2023

Slovinsko čelí nejhorší přírodní katastrofě ve svých dějinách, silné deště způsobily katastrofální povodně, které postihly dvě třetiny země. Tisíce lidí bylynucenyopustit své domovy a zachraňovat je museli hasiči ve vrtulnících a člunech. Tato tragédie si vyžádala lidské životy a způsobila velké materiální škody. Za účelem pomoci postiženým občanům, organizuje komunita LLPA charitativní IT konferenci pro oběti záplav ve Slovinsku. 

 

O konferenci

Charity IT ConferenceforVictimsofFlooding, která se uskuteční 22. srpna online, se snaží vytěžit co nejvíce finančních prostředků, které budou věnovány charitě na pomoc postiženým občanům. Za symbolický registrační poplatek 50 € budete mít příležitost pomoci lidem a zároveň si užijete několik interaktivních přednášek s mezinárodními profesionály, kteří poskytnou své přednášky bez nároku na honorář. Konference bude probíhat v angličtině a kompletní program se momentálně připravuje. 


Společně dokážeme dosáhnout mnohem víc!
 

Slovinsko čelí obrovským výzvám v důsledku rozsáhlých povodní, které zasáhly mnoho regionů. Dvě třetiny Slovinska byly vážně postiženy touto tragédií," řekl premiér v prohlášení pro média. Mnoho rodin ztratilo své domovy a majetek a je naší povinností spojit se a podpořit je v této nesmírné krizi." 

Spolu se členy Microsoft komunity – asociací LLPA, jejímž členem je i IT školicí středisko Kompas XnetSlovenia, jsme se rozhodli okamžitě zapojit do podpory na pomoc lidem ve Slovinsku. Rozhodnete-li se tuto charitativní IT konferenci finančně podpořit, nezapomeňte při platbě uvést kód "CHAR" a účel "Poplave 2023". Celý výtěžek z konference bude předán na charitu. Kolik peněz se přesně podařilo vysbírat a kam peníze šly, bude zveřejněno.

Na šíření této iniciativy, povědomí a získání ještě větší podpory, používáme na sociálních médiích hashtag #SloveniaFloodRelief a zdůrazňujeme potřebnou solidaritu a podporu v době nouze. 

 

O LLPA 

Leading Learning PartnersAssociation (LLPA) byla založena v Nizozemsku v roce 2013 a sdružuje renomovaná přední školicí střediska ve své zemi. V současné době LLPA sdružuje 33 poskytovatelů IT školení po celém světě. 

 

GOPAS a LLPA

GOPAS je hrdým členem této asociace již od jejího začátku. Sdílíme globální vizi LLPA zkvalitňovat znalosti, posilovat postavení zaměstnanců a pomáhat organizacím bezpečně a agilně se digitálně transformovat. Společně rozvíjíme technologické dovednosti pomocí jedinečných a konzistentních vzdělávacích řešení, a to jak pro maloobchod, fintech, výrobu, školství, zdravotnictví, tak pro telemedicínu a státní správu. 

 

Kompas Xnet

Kompas Xnet je jednou z předních společností v oblasti informačních technologií ve Slovinsku. Věnuje se zejména technologiím společnosti Microsoft. Kromě školicího střediska, které funguje již více než dvacet let, poskytují také různé IT služby z oblastí IT infrastruktury, vývoje aplikací na míru, Business Intelligence a dalších. 


Foto: Arso/PGD Mengeš 


Foto: Občina Komenda


Mohlo by vás zajímat

  • Jsem v kurzu - 50 000 Kč na IT kurzy pro každého! » ZDE
  • Nové termíny webináře IT Ráno ZDARMA » ZDE
  • Plánované IT odborné konference » ZDE
  • Kurzy si můžete zopakovat ZDARMA v rámci GARANCE VĚDOMOSTÍ
  • Získejte výhody z IT Klubu » ZDE