Absolvujte kurzy od Red Hat zdarma

úterý 3. března 2020

Do 30. 6. 2020 máte nyní možnost absolvovat video kurz  Red Hat - DO101 - Introduction to Openshift Applications zcela zdarma.

Kurz je zaměřený na vývojáře v oblasti vytváření, nasazování, škálování a odstraňování problémů s aplikací OpenShift.

Red Hat® OpenShift® je kontejnerová aplikační platforma, která umožňuje podnikům urychlit a zefektivnit vývoj aplikací, jejich dodávku a nasazení přímo na místě nebo v cloudu.

Účastníci by měli mít obsáhlé znalosti ve vývoji aplikací a objektově orientovaném programování. Pokud tomu tak není, doporučuje se nejprve absolvovat Red Hat Application Development I: Programming in Java EE (AD183).

Více informací o kurzu naleznete zde.

Red Hat akce dva za cenu jednoho
 
Kupte jeden online kurz a druhý dostanete zdarma. Pokud si v období od 26. března do 1. června 2020 zakoupíte jakýkoliv virtuální kurz (VT), video kurz (VC), nebo online learning (ROLE) Red Hat, získáváte automaticky zdarma další kurz Red Hat online learning (ROLE) nebo video kurz (VC) dle vlastního výběru.
 
Podmínkou pro získaní druhého kurzu zdarma je absolvovat virtuální školení v období od 26. 3. do 1. 6., a nejpozději do 1. 7. si zažádat o zaslání bezplatného promo kódu pro další kurz.
 
Přehled podmínek akce:
  •  Do 1. července 2020 zažádat o zaslání promo kódu pro bezplatný kurz ROLE nebo VC.
  •  Promo kódy jsou platné 90 dní ode dne zaslání.
  •  Každý zájemce může prostřednictvím této nabídky získat pouze 1 kurz ROLE nebo VC zdarma, bez ohledu na počet kurzů VT, kurzů VC nebo ROLE, které si v daném období zakoupil.
  •  Před žádostí o zaslání promo kódu je třeba nejdříve dokončit zakoupený kurz VT.
  •  Na kurzy VT, VC nebo ROLE zakoupené před 26. březnem 2020 se nabídka nevztahuje.
  •  Akci nelze kombinovat s jinou nabídkou Red Hat.