Školení EC-Council - Certified Ethical Hacker v GOPASu!

Certifikovaný etický hacker pozná, kde hledat slabé stránky systému. Používá stejné vědomosti a nástroje, uvažuje podobně jako nebezpeční hackeři. Kdo chce porazit hackera, musí myslet jako hacker! A to je přesně to, co vás naučí náš nový kurz EC-Council Certified Ethical Hacker v7.

Nejžádanější kurz zaměřený na počítačovou bezpečnost se uskuteční v pražské pobočce Počítačové školy Gopas v termínu 16. - 20. července. Kurz povede v angličtině Wayne Burke, bezpečnostní expert s bohatými praktickými zkušenostmi se školením a poradenstvím  v oblasti IT bezpečnosti. V ceně kurzu jsou nejen originální materiály společnosti EC-Council, ale také voucher na certifikační zkoušku EC-Council Certified Ethical Hacker (312-50). Absolvování kurzu a úspěšně složená zkouška jsou předpokladem pro získání certifikátu - Certified Ethical Hacker. Obsah kurzu exkluzivně zajišťuje organizace EC-Council. 

Termíny kurzu najdete zde.

O organizaci EC-Council
ec-council.png


T
he International Council of E-Commerce Consultants (EC-Council) je členská organizace, která certifikuje jednotlivce v různých dovednostech zaměřených na informační bezpečnost a e-business. Sdružení vlastní a vyvíjí kurzy a bezpečnostní certifikace, jako světově nejznámější Certified Ethical Hacker (CEH), Computer Hacking Forensics Investigator (CHFI) nebo EC-Council Certified Security Analyst (ECSA)/License Penetration Tester (LPT). Certifikační programy EC-Council jsou nabízeny ve více než 60 zemích po celém světě ve více než 450 partnerských společnostech. Světové ústředí organizace se nachází v Albuquerque ve státě Nové Mexiko (USA).

Trenéři EC-Council vyškolili přes 80 000 osob a certifikace složilo více jak 30 000 bezpečnostních profesionálů.  Mnohá z těchto osvědčení jsou uznávána po celém světě a byla schválena různými vládními agenturami, včetně americké federální vlády, National Security Agency (NSA) a Committee on National Security Systems (CNSS). Držitelé certifikace EC-Council pracují např. pro FBI, Microsoft, IBM, US Army nebo OSN

Wayne Burke, bezpečnostní expert s bohatými praktickými zkušenostmi se školením a poradenstvím v oblasti IT bezpečnosti, ať už pro vládní úřady, zdravotnická zařízení, finanční a mezinárodní společnosti, má potřebnou kvalifikaci v oboru a množství odborných kvalifikací v oblasti sítí (např. MCT, MCSE, Cisco, Network +) a IT bezpečnosti (např. CIW-SA, Security+, CEH, ECSA, LPT, CHFI). Jeho poradenské a vzdělávací aktivity pokrývají  specializaci na penetrační testy, forenzi a návrh bezpečné infrastruktury. Má zkušenosti s DMZ firewall, zabezpečením VPN, EAP/TLS, PEAP, SSL, PKI, čipovými kartami, biometrickými prvky, IPSEC, IDS, zranitelností skenerů, AV, Honey Pot, audity, filtrovaním politik, vícevrstvovým šifrováním souborových systémů apod.

 

Aktualizováno: 16.07.2012
Publikováno: 24.05.2012