Registrujte se na DevOps Day 2019 včas!

Zveme Vás na zbrusu novou konferenci DevOps Day, kterou pořádáme 29. října 2019 v Praze. Jak je již z názvu patrné, konference se bude zabývat DevOps - fenoménem posledních let. Každý, kdo se pohybuje v IT a okolo něj o něm již slyšel. Jenže co to je?

 
Odborník na Řízení IT Martin Vitouš říká: "Tak v první řadě DevOps není žádná metodologie, která se jednoduše popíše, naučí a použije. Spíše je to přístup (filozofie) k řízení, a to nejenom IT. Těžko můžeme "být" DevOps, když zbytek firmy neví, o co jde, a jak si s tím poradit."

Nenechte si ujít den věnovaný čistě jen DevOps a registrujte se včas!


Konferencí vás provede

martin-vitous-pocitacova-skola-gopas-300x300-(1).pngMartin Vitouš, produktový manažer oblastí osobního, projektového, procesního, strategického a IT managementu
Martin strávil většinu své profesní dráhy jako zaměstnanec nadnárodních společností na různých pozicích (od technických až po manažerské) v různých zemích všech kontinentů. V Počítačové škole GOPAS se s ním můžete setkat na manažerských školeních, kde působí v roli odborného lektora a konzultanta. Kromě školení vystupuje Martin často na konferencích, mezi něž patří TechEd-DevCon a ManDay.IT.


DevOpsDay_Thumbnail_1200x630.jpg


Mohlo by vás zajímat

DevOps Product Owner

Nový akreditovaný kurz DASA DevOps Product Owner [DEVOPSPO] rozšiřuje tradiční programy Agile Product Owner a zabývá se rozšířenou sadou požadavků, s nimiž se vlastník produktu setkává, když týmy začnou přejímat odpovědnosti Dev i Ops. Program pokrývá tradiční koncepty a schopnosti Agile a Scrum, ale v kontextu DevOps. Zjistit více »


ITIL® 4 Foundation prakticky

Kurz ITIL® 4 Foundation prakticky [ITIL4FP] poskytuje úvod do problematiky poskytování IT služeb v době digitální transformace prostřednictvím "Service Value System". Nová verze ITIL4 vychází z verze ITIL 2011 a zároveň reaguje na vývoj nejenom v oblasti technologií (cloud technologies, ...), ale i v oblasti řízení IT (DevOps, Agile, ...). Zjistit více »


COBIT 2019 Foundation + certifikační zkouška

COBIT® je rámec pro řízení informací a technologií (I&T), které zajišťují dosahování podnikových cílů. Tento základní kurz je určen pro současné držitele certifikátu COBIT 5 Foundation, stejně jako pro ty, kteří mají zájem o získání nejnovějšího certifikátu nadace. Kurz COBIT 2019 Foundation + certifikační zkouška [COBIT19FT] popisuje koncepty, modely a klíčové definice rámce COBIT a pomáhá připravit studenty na zkoušku nadace COBIT 2019 Foundation. Zjistit více »
Aktualizováno: 04.10.2019
Publikováno: 13.08.2019