Posledních 30 míst na JavaDays 2019

Po velmi brzkém vyprodání konference HackerFest 2019 se ke svému limitu blíží také konference JavaDays, která proběhne 11. - 12. listopadu 2019 v pražském multikině Premiere Cinemas. Pokud si nechcete nechat uniknout největší českou Java konferenci letošního roku, je nejvyšší čas se registrovat.
 
 
KDY: 11. - 12. 11. 2019
KDE:
Premiere Cinemas, VIVO! Hostivař, Švehlova 1391/32, Praha 10

javadays-cz-820x312.png

JavaDays 2019 nabídne účastníkům program nabitý přednáškami od nejznámějších českých a slovenských speakerů Java komunity, řadu soutěží, partnerských stánků, prvotřídního cateringu po celou dobu konference a v neposlední řadě také sekci Ask the Expert.
 
Sekce Ask the Expert slouží všem účastníkům pro osobní setkání s kterýmkoliv ze speakerů. Účastníci se tak mohou zeptat na to, co je samotné konkrétně zajímá nebo s čím si neví rady.

Pravidelní přednášející

 Kamil-Sevecek-200.png  Petr-Adamek-200.png  Jiri-Pinkas-200.png  Pavel-Jetensky-200.png  Jan-Skalicky-200.png
 Kamil
ŠEVEČEK
 Petr
ADÁMEK
Jiří
PINKAS
Pavel
JETENSKÝ
Jan
SKALICKÝ
 Faris-Ismail-200.png  Jan-Zidek-200-(1).png  Petr-Ferschmann-200.png  Jaroslav-Tulach-200.png  Antonin-Stoklasek-200.png
Faris
ISMAIL
Jan
ŽÍDEK
Petr FERSCHMANN Jaroslav
TULACH
Antonín STOKLÁSEK
 

Partneři konference

 
Gold partner
JetBrains     Tieto
 
Silver partner
Ness Digital Engineering
 
Bronze partner
EmbedIT
 
Hlavní partner
Epam Systems Czech Republic
 
Odborný partner
commerzbank-teched-cz-200.png
 
Partner
     MicrosoftDAQUAS
 
Technický partner
S4C
 
Exkluzivní mediální partner
AVERIA LTD.     AVERIA LTD.
 
Mediální partner
CW     CHIP     Živě


Mohlo by vás zajímat

Java SE 11 Programování 2

V první části kurzu se probírají složitější Javovské konstrukty, jako jsou generika, kolekce, rozhraní a výjimky. Ve druhé části kurzu se probírají třídy z balíčku java.util.concurrent, Date/Time API (java.time), File New I/O (java.io.file a Java NIO2), Stream API (java.util.stream), včetně nejnovějších vlastností jako je možnost modularizace aplikací (novinka od Java 9+)... Zjistit více »

Spring Framework

Pětidenní kurz Spring Framework [JSPRING] je zaměřen na nejpoužívanější knihovnu pro psaní webových aplikací v Javě. V kurzu nejprve projdeme Spring container, jeho služby Inversion of Control, Dependency Injection a Aspect Oriented Programming (AOP), pokračujeme integrací s databází pomocí JDBC a JPA, dále následuje integrace se serverem Apache Tomcat a Java EE Servery. Zjistit více »

Kotlin. Moderní alternativa Javy

Jazyk Kotlin je relativně mladý a moderní staticky typovaný objektově-funkcionální jazyk, který využívá rozsáhlý ekosystém jazyka Java a přitom sebou přináší také řadu pokrokových jazykových konstrukcí. Pokud se o tomto bezpochyby pokrokovém jazyce chcete dozvědět více a naučit se s ním pracovat, neměli byste si nechat uniknout naše zbrusu nové školení Kotlin - úvod do jazyka [KOTLIN1]! Zjistit více »
Aktualizováno: 11.09.2019
Publikováno: 14.08.2019