Nový kurz Certified Network Defender


Naše nabídka kurzů oblasti IT bezpečnosti a Hackingu od mezinárodně uznávané společnosti EC-Council se rozrostla o nový kurz Certified Network Defender [CND]. Více o kurzu »


V průběhu školení se naučíte implementovat systém pro detekci průniku IDS/IPS (Intrusion Detection Prevention System). Naučíte se prakticky implementovat honeypoty, abyste dokázali odhalit a analyzovat útoky v jejich velmi rané fázi dříve, než útočník provede jakoukoli škodu v síti.

Dále se naučíte systematicky odhalovat slabiny vlastní sítě dříve než útočník pomocí vlastní analýzy zranitelnosti systémů a sítě. Můžete se zbavit zastaralých hesel, protože si prakticky vyzkoušíte implementaci vícefaktorových ověřování uživatelů pomocí čipových karet (virtuálních i fyzických) a správu certifikačních autorit pro nasazení certifikátů pro účely smart card, zabezpečení mailů, dat na úložištích i zabezpečení datových spojení. Kurz Certified Network Defender pokrývá i oblasti správy účtů, oprávnění a práv.

Absolvování kurzu CompTIA Security+ a znalost TCP/IP na úrovni kurzu GOC2 jsou nutnou podmínkou pro tento kurz. Tento kurz také doporučejeme absolventům kurzu GOC3 - Hacking v praxi, kteří se chtějí naučit implementovat bezpečnostní opatření proti hackingu.
Více o kurzu
Nadcházející termíny
8. 4. 2019  GOPAS Praha

william-ischanoe-certified-network-defender-pocitacova-skola-gopas.pngWilliam Ischanoe, lektor kurzu CND
MCSE, MCSA, MCT, MCTS, MCITP
William se rád zabývá vším, co někdo zapomněl zašifrovat, Windows komponenty z pohledu bezpečnosti, autentizací, PKI, IPSecem a WiFi.


certified-network-defender-6-500.png

Mohlo by vás zajímat
Tajemství hackování platformy Android »
5 zcela nových kurzů Kaspersky »
Zjistěte více o rizicích a slabinách sítí a systémů »
Zabraňte ztrátě osobních i firemních dat »
Aktualizováno: 27.02.2019
Publikováno: 26.01.2017