Nové kurzy Windows Server 2019

Představujeme zbrusu nové kurzy Windows Server 2019 určené jak pro začínající, tak i pro pokročilé správce OS Windows a technologií postavených na této platformě. V naší nabídce naleznete nejnovější kurzy zabývající se Active Directory, správou bezpečnosti a IIS, VPN, ADFS a mnoha dalšími oblastmi, které vás obohatí o nové znalosti.

Windows-Server-2019-500.png

Windows Server 2019 - Active Directory Internals and Troubleshooting [GOC171]
Pětidenní kurz nabízí účastníkům detailní pohled do hloubky fungování Active Directory a naučí je řešit běžné, neobvyklé i kritické situace, které nastávají při provozu velkých, ale i menších prostředí postavených na této adresářové službě. Kurz byl aktualizován na prostředí Windows Server 2019 a Windows 10, ale stále se zabývá všemi OS již od Windows 2000.
Zjistit více » 

Windows Server 2019 - Kerberos and Authentication Troubleshooting [GOC172]
Na tomto kurzu se účastníci seznámí s principy, funkcí, bezpečností a řešením potíží ověřovacích metod používaných v systémech Windows. Kurz se detailně zabývá autentizačními protokoly jako jsou Kerberos, PKINIT, LM, NTLM, Schannel, Basic i SimpleBind. Veškerá témata jsou probírána na komplexním multi-forest a multi-domain Active Directory prostředí se vztahy důvěry.
Zjistit více » 

Windows Server 2019 - Enterprise PKI Deployment [GOC173]
Pětidenní kurz seznamuje účastníky se všemi principy a technikami plánování, nasazení, správy a řešení potíží s PKI na platformě Windows. V úvodu kurzu se zopakují principy kryptografie veřejných klíčů a dalších algoritmů a technologií, aby účastníci byli schopni plánovat nasazení algoritmů jako je RSA, SHA-1, SHA2, AES, 3-DES... 
Zjistit více » 

Windows Server 2019 - správa bezpečnosti [GOC175]
Tento pokročilý pětidenní kurz se zaměřuje na vybudování znalostí implementace bezpečnosti sítí postavených na Windows a Active Directory. Kurz obsahuje vybraná bezpečnostní témata z ostatních kurzů rodiny Windows Server 2019 a přináší tak jejich průřez přes všechny verze OS Windows a současně všechny obory jako jsou síťové technologie, Active Directory, nebo aplikační služby.
Zjistit více » 

Windows Server 2019 - správa IIS [GOC168]
Třídenní specializovaný kurz seznamuje účastníky z řad administrátorů s technologií IIS web serveru na platformě Windows. Správci se dozvědí, jak zakládat webové servery, virtuální adresáře a spravovat aplikace a fondy aplikací.
Zjistit více » 

Windows Server 2019 - Troubleshooting remote access, VPN
and DirectAccess 
[GOC167]
Pětidenní pokročilý kurz se detailně věnuje nasazení, správě, zabezpečení a řešení potíží různých technologií vzdáleného přístupu jako jsou RRAS VPN připojení PPTP, L2TP, SSTP, IKEv2 a DirectAccess, vzdálený přístup na Remote Desktop Services (RDP) přes RD Gateway, vzdálený přístup a publikace webových aplikací SharePoint a Exchange přes reverzní HTTPS proxy, kterou je Web Application Proxy (WAP) a ověřování těchto webových přístupů přes ADFS (Active Directory Federation Services).
Zjistit více » 

Windows Server 2019 - pokročilá správa ADFS [GOC166]
Pokročilý třídenní kurz se věnuje do detailu nasazení technologie ADFS ověřování pro webové aplikace jako je SharePoint, Exchange, nebo Office365 a Azure AD (AAD) i pro publikování vnitřních webových služeb pomocí web application proxy (WAP), která funguje současně jako ADFS proxy, tak také jako reverzní HTTPS proxy pro publikované on-premisses webové služby.
Zjistit více » 
 

Mohlo by vás zajímat

Staňte se profíkem na bezpečnost v cloudu!

Cloud je bezpochyby fenomén dnešní doby. Není se čemu divit, cloudové technologie přivály do IT čerstvý vzduch a staly se jakýmsi milníkem obrovského pokroku IT, který v posledních letech zaznamenáváme jak v pracovním, tak i v osobním životě. A právě všudypřítomností cloudu vyvstává otázka jeho bezpečnosti. Zjistit více »

Posledních 5 volných míst na Security Day 2019!

Využijte poslední příležitosti zúčastnit se exkluzivního semináře pod vedením mezinárodně uznávané bezpečnostní expertky Pauly Januszkiewicz. Na semináři Ultimate Hacking and Forensics Experience for IT Pros zbývá pouhých 10 volných míst! Zjistit více »

Letní slevy až 27% jsou tu!

Po dobu července a sprna můžete využít slevy 12 - 27% na standardní otevřené kurzy, které se uskuteční v období od 1. 7. do 31. 8. 2019. Zjistit více »

820x312-(1).png
Aktualizováno: 24.07.2019
Publikováno: 09.07.2019