Michael Grafnetter se stal Most Valuable Professional

Microsoft každoročně předává ocenění Most Valuable Professional (MVP) vybraným odborníkům, kteří se v technologické oblasti řadí mezi ty nejlepší a nejschopnější, a kteří jsou velmi oddáni svým komunitám, a to jak prostřednictvím aktivního sdílení svých znalostí, tvorbou prezentací, školeními anebo formou psaní knih. K jeho získání je opravdu nutná oddanost oboru a neustálé vzdělávání sebe a ostatních.
 
Právě tímto oceněním byl za rozvoj a šíření vzdělání v oblasti Microsoft Azure odměněn náš kolega a školitel Michael Grafnetter, za což mu za celý tým GOPAS gratulujeme!

Michael působí jako lektor, penetrační tester a výzkumník v oblasti IT bezpečnosti. Je autorem open-source PowerShell modulu DSInternals a nástroje Thycotic Weak Password Finder pro auditování hesel v Active Directory.

Aktuálně nabízíme tyto Michaelovy Online kurzy Live:


15.03.2021 | Windows Server 2019 a Microsoft Azure - pokročilý PowerShell pro programátory a DevOps [GOC210]
Na tomto kurzu se dozvíte, jak v PowerShellu programovat na profesionální úrovni, využívat C# i Win32 API, WMI a další DCOM objekty, programovat složité moduly a používat PowerShell jak k testování vlastních aplikací a NET komponent, tak i k automatizaci jejich instalace a nasazení kódu do provozu. Více zde.

19.04.2021 | Windows Server 2019/2016 - Hacking and pentesting Active Directory [GOC213]
V průběhu tohoto pětidenního školení vás Michael podrobně seznámí s metodami, které se používají pro útoky na Active Directory nebo pro penetrační testování. Všechny útoky si budete moci prakticky vyzkoušet za pomocí nástrojů z Kali Linux a Commando VM. Více zde.

03.05.2021 | Network Security – Hacking v praxi [GOC3]
Díky tomuto populárnímu pětidennímu kurzu do detailu pochopíte a vyzkoušíte si metody, pomocí kterých se provádí útoky na počítačové sítě a serverové systémy z vnitřní části sítě a při útocích Man-in-the-Middle proti klientům mimo vnitřní síť. Více zde.

 

Tato školení budou rozhodně stát za to, tak si je užijte!

grafnetter-(1).jpg

Publikováno: 10.03.2021