Letní slevy až 27%. Využijte nabídky co nejdříve.

Využijte slevy až 27% na kurzy konané v pražské a brněnské pobočce Počítačové školy GOPAS! Po dobu července a srpna můžete využít slevy 12 - 27% na standardní otevřené kurzy, které se uskuteční v období od 1. 7. do 31. 8. 2019. 

500-2.png
 
Vybrat si můžete hned např. z nabídky kurzů Microsoft Azure, Programování, Business Intelligence nebo kurzů kancelářských programů Excel, Word, PowerPoint, Access a mnoha dalších!
 

Jak to funguje?

Celkový počet dnů kurzů 1 - 20 21 - 60 61 - 120 121 a více
Sleva z ceny 12% 17% 22% 27%


Podmínky akce:

Letní slevy se vztahují na všechny standardní otevřené kurzy Počítačové školy Gopas Praha a Brno. Seznam kurzů naleznete v katalogu kurzů. S letními slevami se nedají kombinovat žádné další slevy a letní slevy se nevztahují na kurzy těchto oblastí: SCRUM, EC-Council, IREB, Microsoft Dynamics, Oracle, SW management a licencování, kurzy osobního rozvoje, kurzy projektového a procesního řízení. Dále se letní slevy nevztahují na kurzy, které se nekonají v učebnách společnosti Gopas, konference a na kurzy označené ikonkou sleva-(1).png.
 

Mohlo by vás zajímat

Osvoboďte aplikace od MS Office

Píšete příležitostně makra pro Excel nebo jiné MS Office aplikace? Slyšeli jste o světě .NET, kde lze psát samostatné aplikace pro desktop, web nebo mobilní zařízení, ale neměli jste odvahu se do toho pustit? Zjistit více »

Představujeme nové kurzy SharePoint 2019 / Online

Naše nabídka kurzů Aplikační a serverové služby od společnosti Microsoft se rozrostla o trojici zbrusu nových školení zahrnující témata jako jsou tvorba podnikových aplikací, přizpůsobení prostředí pro správce obsahu a vývoj workflow pomocí SharePoint Designer. Zjistit více »

Sleva 30% na certifikaci ITIL® 4

Absolvovat kurzy z oblasti řízení IT se u nás vyplácí! A u kurzů ITIL® to nyní platí dvojnásob! Pro všechny držitele certifikace ITIL 3 Foundation nabízíme slevu 30% z ceny certifikace ITIL 4 Foundation! Akce je platná do 31. 8. 2019. Zjistit více »

Aktualizováno: 01.07.2019
Publikováno: 25.06.2019